Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van értelme az életnek ha...

Van értelme az életnek ha soha nincs és nem is volt benne szex?

Figyelt kérdés
Tehát van értelme úgy élni vagy bármit is csinálni ha tudom hogy csak kizárólag a szexet nem fogom elérni?

2021. máj. 12. 14:33
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

#9 kizárt


#10 tudom hogy a fizikai létfenntartáshoz nincs szükség szexre. A kérdés hogy mennyi értelme van ha tudod hogy csak abból vagy kizárva , miközben minden embernek alap természetes minden nap csinálják

2021. máj. 12. 14:52
 12/32 A kérdező kommentje:

#11 szeretnék a korombeliekkel vagy fiatalabbal ( 5-10 év ) de csak idősebbeknèl van esélyem

Az meg nem lehet sikerélmèny...

Meg mitől is lenne az első szex siker ...

2021. máj. 12. 14:56
 13/32 anonim ***** válasza:
91%

De ha már nincs partner, miért nem babrálod magad? Az is szex :)

Egyébként mi a problémád, ami miatt nincs szex?

2021. máj. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
89%

Kérdés csak az lenne előttem, hogy mi okból vagyok kizárva.

Egészségügyi ok? Valami testi torzulás, hiáynosság? Vagy csak azért, mert nem hiszek magamban és nem merek kezdeményezni egy nőnél?

Ha az utóbbi, akkor biztos, hogy szégyenkeznék emiatt. A fizikai létfenntartáshoz nem, de számomra - meg a legtöbb ember számára - szellemileg elengedhetetlen legalább a heti 2-3 szex. Vannak persze aszketikus alkatok, de nézd meg, hogy az ilyenek a történelemben mit csináltak: elég említenem Robespierre-t vagy Hitlert :))

2021. máj. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
87%

" miközben minden embernek alap természetes minden nap csinálják"

Igen, egy másik galaxisban, te kis provokatőr cicus.

2021. máj. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
97%

Például, mert valakinek tetszel, valaki számára vonzó vagy?...

Ezt a kor-dolgot nem értem. Hány éves vagy, és férfi vagy nő egyáltalán? Heteroszexuális vagy, vagy meleg?

Ezek mind árnyalnák a képet, és ezekhez képest lehetne bármit is tanácsolni neked. Anonim oldal, bátran leírhatod, senki nem fog rád ismerni.

2021. máj. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
85%

#16

vagy Kalkuttai Teréz anya apácanővért, vagy II. János Pált, vagy a dalai lámát is megnézheti. Számtalan nagyszerű ember van, aki cölibátusban élt, de a lelkiség, jóság magas fokán...

2021. máj. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
97%
Bemutatom az aszexuálisokat
2021. máj. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
97%
Hány éves vagy?
2021. máj. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha neked ennyit jelent az élet, akkor nincs.
2021. máj. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!