Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan segítsek?

Hogyan segítsek?

Figyelt kérdés

Adott egy hölgy 30as korosztály. Egyedül lakik, vágásokkal teli, mindig szomorú. Sokszor mondja nekem jobb lenne ha nem lenne,de ahhoz sincs szerencséje meg lehet nem is tudna magával végezni. Családjától elmenekült azért él egyedül, párja elhagyta fél éve, anyagi gondjai vannak. Van 2 naptól másfél hétig nem ír vissza.


Vibere van ott láttam 3 emberrel beszélget :/


Én nem tudom tudok-e rajta segíteni. Hajlandó kimozdulni mondjuk biciklizni,de nem mindig 10-2 alkalommal.


Azt mondja próbált szakemberhez menni de be se jutott időponttal se, ezt említette h akkor úgy érezte kellene gyógyszer h jobban legyen, de feladta


El se tudom képzelni, hogy lehet ennyire magányos valaki .


Ti mit tennétek?



2021. máj. 10. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
kije vagy te neki?
2021. máj. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Ez már nem az első kérdésed a témában.
2021. máj. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rengeteg sok hasonló kérdés van még fent
2021. máj. 10. 19:21
 4/5 anonim ***** válasza:

kije vagy te neki?

ez fontos azért..

ismerős, barát, idegen?

2021. máj. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tényleg nem mindegy, hogy MILYEN MINŐSÉGBEN szerepelsz az életében!


MENNYIRE SIKERÜLT ELNYERNED A BIZALMÁT?! Kérdezted ezt már Tőle, kaptál visszajelzést? Mennyire mélyült el az ismeretség és mióta tart?


Esetleg ajánlhatod Neki a kerületi családsegítő szolgálatot. A szociális munkások foglalkoznak egyedülállókkal is, esetleg adhatnak értelmet az életének.


Bár nem olyan biztos, hogy sikerrel járunk, ha ezt az ötletet adjuk Neki, de néhány próbát biztosan megér. (Mármint a családsegítő, legalább 5-6 alkalom.) Talán elég lesz.

2021. máj. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!