Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Gyakorifüggőségből sikerült...

Gyakorifüggőségből sikerült kigyógyulnia valakinek? Hogy lehet?

Figyelt kérdés
Home office, kevés munka, sok itthonlét, lényegében nulla társaság, teljesen ráfüggtem a gyakorira. Hogy lehet lekattanni róla? Főleg, hogy itt is már csak kínlódok, mert áll az oldal. Legalábbis ami kategóriákat nézek, nem pereg annyira hogy el tudjam vele tölteni az időt. Csak kattintgatok, van-e új kérdés, van-e új válasz...
2021. máj. 10. 13:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
60%
Nekem úgy ment hogy elfoglaltam magam valami mással, olvasok, sorozatozok, stb. Na meg tényleg kezd behalni az egész, minden harmadik kérdés kamu kb.
2021. máj. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Sokféle lehetőséget írtak Kérdező! Próbáltad közben valamelyiket?
2021. máj. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Előfordult, hogy HETEKEN KERESZTÜL nem érdekelt az oldal. Nem is olvastam szinte. De egy-két hónap elteltével újra itt vagyok.


12-es válaszoló voltam.

2021. máj. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

8-as, pl. a kezdők nem is írhatnak privát üzenetet. Ha jól tudom, kapni kaphatnak, de válaszolni már nem tudnak, amíg valamennyi pontot el nem érnek. Pedig szerintem egy új gyakorizónál ez volt az egyik, amiért itt ragadt. Másrészt mióta nem látszik a válaszolók százaléka, nagyon nehéz belőni, hogy egy kérdés alatt ugyanaz az ember ír 10 hozzászólást vagy többen képviselik ugyanazt az álláspontot. Szerintem a százalékok jók voltak arra, hogy az anonimitás megmaradt, de az ember mégis el tudott vitatkozni egy-egy konkrét személlyel. És akkor persze jött a fejmosás, hogy az oldal nem beszélgetésre való, töröltek is válaszokat, beszélgetéseket időnként.

Hát, ha a gyakorikérdések üzemeltetőinek az a célja, hogy elüldözzék innen a felhasználókat, a legjobb úton járnak.

2021. máj. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

12. Annyira gyorsan nem megy 😅 De igyekszem.


14. A százalékok kijelzése szerintem is hiba, hogy elvették. Pont amit te is írsz, hogy így nem lehet tudni, hogy hány ember válaszolt egy kérdésre. Mert nagyon nem mindegy, hogy egy ember próbálja győzködni a kérdezőt, vagy öt ember véleményét olvassa.

2021. máj. 11. 11:11
 16/20 A kérdező kommentje:
De szerintem ebben most kis depi hangulat is van. Mert egyszerűen nem érdekel semmi, azért is vagyok itt annyit, rájöttem. Gondolom a sok itthonlét, egyedüllét miatt. Itt meg legalább közvetve beszélgetek.
2021. máj. 11. 11:14
 17/20 anonim ***** válasza:

16-os, hát igen, beszélgetsz...De a moderátorok szerint ez az oldal nem beszélgetésre való.

Hát ők tudják...

2021. máj. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam a közvetett beszélgetést, hogy a kérdéseknél válaszolgatok.
2021. máj. 11. 19:32
 19/20 anonim ***** válasza:
És ezt a gyakszin kérdezni... izé...
2021. máj. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Önfegyelem kell, ez a kulcs. Én is függtem rá párszor, és szoktam le, helyette mást kell csinálni, én például tanfolyamra jártam helyette, meg tanultam, este meg inkább már csak feküdtem, és nem volt eszembe feljönni. Azóta véget ért a tanfolyam, véget ért a kapcsolatom is, és nyomorult lettem megint, mert megint itt lógok állandóan.
2021. máj. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!