Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Gyakorifüggőségből sikerült...

Gyakorifüggőségből sikerült kigyógyulnia valakinek? Hogy lehet?

Figyelt kérdés
Home office, kevés munka, sok itthonlét, lényegében nulla társaság, teljesen ráfüggtem a gyakorira. Hogy lehet lekattanni róla? Főleg, hogy itt is már csak kínlódok, mert áll az oldal. Legalábbis ami kategóriákat nézek, nem pereg annyira hogy el tudjam vele tölteni az időt. Csak kattintgatok, van-e új kérdés, van-e új válasz...
2021. máj. 10. 13:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%
Akkor ne nézd.
2021. máj. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
11%
életed végéig debil maradsz.
2021. máj. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy ment, hogy nem jöttem fel az oldalra, kitöröltem az előzményekből is. Pár nap után eszembe sem jutott. Most megint picit ráfüggtem, de mostmár tudom hogy szüneteltessem.
2021. máj. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Introvertáltaknak kiváló felület mert akkor és annak válaszolsz akinek akarsz, átléphetsz elegánsan a neked nem tetsző kommenteken, becsukhatod bármikor az oldalt.
2021. máj. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%
Most miért lettem lepontozva? Az a legegyszerűbb módja, ha nem jössz ide fel, nem nézed. Fuck logic
2021. máj. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Idáig egyetlen megoldás, ha nem vagyok számítógépközelben. Akkor nekem is eszembe sem jut. De ahogy leülök, nincs menekvés. Volt, hogy nem is ezt az oldalt akartam írni, de már automatikusan ezt írtam. 😅 Viszont a számítógépet meg nem tudom elkerülni.

Még szerencse, hogy mobilról nem szeretek gyakorizni :D

2021. máj. 10. 14:59
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én kezdek róla lejönni 3 év után. Tényleg nagyon behalt az oldal. Ha van is kérdés, sokszor ordít róla, hogy kamu, néha már azt gondolom, a moderátorok kénytelenek kérdéseket kiírni. Ez már nekem is kezdi elvenni a kedvem. Abból is látom, hogy egyre kevesebben vannak itt, mert már alig érkezik privát, pedig én szerettem levelezni. Mondjuk azt meguntam, hogy a pasik bárhogy is próbálták csomagolni a privátot, a célja mindig a szex volt, én meg szimplán a beszélgetésért szeretek levelezni. Nem teszi jól a gyakorikérdések oldal, hogy korlátozni akarja a beszélgetéseket, mert ez volt az egyik lényege az oldalnak és mióta tesznek ellene, már egyre kevesebben jönnek ide fel. De nem is bánom, az évek alatt meguntam, hogy idegenekkel társalogjak, mert minek? Ha unatkozom vagy kikapcsolódni akarok, felnézek ide, de már nem azzal a lendülettel és nem is bánom.
2021. máj. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

A privátok alapján valóban le lehet szűrni, hogy kevesebben vannak.

7. Hogy érted, hogy korlátozza a gyakori a beszélgetést?

Bizonyos témájú kérdések törlésére gondolsz, vagy mire?

2021. máj. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
arra gondol, hogy 10 óránként egy betűt küldhetsz üzenetben
2021. máj. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha inkább rászánja az ember magát, hogy helyette tanul, olvas, stb.
2021. máj. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!