Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi velem a baj?

Mi velem a baj?

Figyelt kérdés

20 év házasság után tavaly váltam el. Azóta egyik szexkapcsolatból a másikba kerülök, nőként sajnos erre elég nagy lehetőségem van. Ha már 2 órát magányban kell töltenem, arra gondolok inkább halnék meg. (Úgy érzem esélyem sincs párkapcsolatra, mert a korosztályomban lévő férfiak ugyanúgy kapcsolat után vannak és inkább ők is kiélik magukat. De ez egy másik story.)


Miért nem tudom megszokni a magányt? Úgy érzem túlságosan vágyom rá, hogy szeressen valaki, lehet ezt keresem a szexekben? Milyen irányba próbáljak fejlődni?


2021. ápr. 2. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Talán próbálj meg szexkapcsolattól többet keresni, de nem is összeköltözőset, mert az ijeszti el a pasikat...

Egyedül élsz?

2021. ápr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem költöznék össze soha többet senkivel sem.
2021. ápr. 2. 12:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor hol a probléma?
2021. ápr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Talalhatsz olyan ferfit, aki egy darab, nem akartok osszekoltozni, de keresitek egymast, kozos programok, szex, tarsasag.
2021. ápr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi de a kérdésem nem társkeresési problémára vonatkozik. 8 hónap elég volt az online társkeresésből. Esélytelennek tartom így párt találni
2021. ápr. 2. 14:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért?
2021. ápr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
mert még nem találkoztam olyannal, aki nem csak szexet akart volna?
2021. ápr. 2. 15:15
 8/10 anonim ***** válasza:

Előbb barátkozni kell, aztán szexelni, így valószínűleg kiszűröd...

:)))

2021. ápr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezzel lehet, érdemes szakihoz fordulni... Komplexnek tűnik a szitud - legalábbis nekem, aki sokkal inkább az ellentéted; bár sok rovathoz magabiztosan szólok, itt lövésem sincs, egyáltalán merre indulj el... Értem, hogy szenvedsz ezektől a kapcsolatoktól, de ugyanakkor vágysz is rájuk, mert csak ezekben kapsz figyelmet és törődést. Együttélni viszont nem akarsz - ami meg a másik fajta viszonynak az alapja. Tartasz a bezártságtól (és úgy érzem, másoktól általában), de szükséged van a társaságra. Nem tűnsz egyszerű esetnek... Talán mondhatnám, hogy az önnállóság fele tendálj, keress más jellegű kapcsolatokat, nyújtsd másoknak azt, amire neked van szükséged - de inkább nem mondanám... Talán, ezt a kérdést nem gyakorikerdesek.hu -n kellene feltenned - hacsak nem ilyen mezei jellegű válaszokat vársz...
2021. ápr. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9: köszi. Próbáltam, de a járvány felborította az éppen elkezdett terápiát. Majd ha vége lesz, talán folytatom.
2021. ápr. 3. 07:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!