Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magány ellen mit lehet tenni?

Magány ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Nemrég szakítottunk a barátommal, 3,5 évig voltunk együtt, pár hónappal összeköltözés előtt. Szerettük is egymást, de volt pár sarkalatos pont a kapcsolatunkban, amit nem tudtunk megoldani és visszatérő és egyre súlyosbodó konfliktusaink voltak, amiket már nem tudtunk megoldani.



Sajnos esténként nagyob rám tör a magány. Vannak barátnőim, de velük sem tartom mindeb nap a kapcsolatot, van akivel pár hetente beszélek csak. Nem szeretnék most rájuk tapadni. A szakítás pont 1 hete volt, a múlt hetem nagyjából az első, legkemenyebb érzésekről szóltak. Több barátnővel is tudtam lelkizni, elmeseltem a szakítást, de nem szeretnék rájuk szállni most, és tőlük várni, hogy segítsenek rajtam.


De elég magányos vagyok, pláne a hétvége, na az pokoli volt. Mintha az egyik felem hiányozna.


Hogyan küzdhetnék meg ezzel az érzéssel?



2021. márc. 21. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem akarsz másokkal beszélgetni erről, akkor foglald el magad, hogy ne gondolkozz ezen.
2021. márc. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%

Én is magányos vagyok, ezért ismerkedek. Ha nincs egyéb tennivalód ami lefoglal és örömet okoz, akkor a legjobb gyógyír rá az új ismerkedés. Ha van kedved írj rám.

37 /F

2021. márc. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Beszélgetés,élmény szerzés.
2021. márc. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hány éves vagy, de ha gondolod akkor én szívesen beszélgetek veled. Hasonló hangulatúak az esték nálam is és nappal se nagyon van ami lekötne hosszabb időre (annak ellenére, hogy van bőven mit csinálnom).


Akár itt a fórumon levelezgetni vagy messengeren beszélgetni, csak előtte írj itt egy emailt.

20F

2021. márc. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Szia!

Én is hét elején szakítottam a barátommal, kicsit magam alatt vagyok.. Ha gondolod beszélhetünk! :)

2021. ápr. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!