Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi lehetne a megoldás? Hogy...

Mi lehetne a megoldás? Hogy ereznéd magad?

Figyelt kérdés

Jelenleg az eletem melypontján vagyok.

Családom nincs akikre számíthatnék. A párommal nemrég ment tönkre a kapcsolatunk. A munkahelyemen nem vagyok elég szimpatikus és kilógok közülük.


Szóval abból allnak a napjaim,hogy eljárok dolgozni,ahol nem igazan beszelgetünk csak dolgozom. Mellette tanulok. Ha szabadnapom van itthon ülök egyedül.

1-2 barátom van akik neha ki szoktak húzni ebből..

Annyira rossz'neha semmihez sincs kedvem


Nem tudom hogy lehetne jobb'a munkahelyemen igyekszek a leheto legjobban dolgozni de megis sokan olyan hidegek velem'kiadják a feladatot aztán egész nap csinalom'de nem igazan beszelgetünk. Van egy ket kedvesebb velük neha neha szoktunk de nagyon keveset. Annyira lehangoló igy az élet. Szeretnék valtoztatni'nem akarom ezt elfogadni'de már nem tudom hogy lehetne.


2021. márc. 21. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Neked is kellene tenni az emberi kapcsolatokért nem csak várni, hogy valaki rádrúgja az ajtót.


Egyébként hobbi, kikapcsolódás, ezeken keresztül új emberek megismerése

2021. márc. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
biztos vannak dolgok, melyek érdekelnek, ilyen témában keress neten, ezekáltal emberi kapcsolatok is jöhetnek.
2021. márc. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nyilván'nem a sült galambot várom el'de jelenleg a munkahelyen kivul kozossegbe sem lehet menni'irtam hogy nem szeretném elfogadni ezt az állapotot csak nem tudom mit tudnek jelenleg tenni ellene
2021. márc. 21. 12:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem lehet közösségbe menni, téged érdeklő csoportokat/fórumokat addig is kereshetsz és online barátkozhatsz e csoportban lévőkkel, spontán beszélgethetsz velük. Lehet mire majd már lecseng ez az egész dolog, kialakul jó közösség és tudsz menni találkozni velük.
2021. márc. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sport?

En kulfoldon elek, es hasonloan egyedul ereztem magam, majd elkezdtem futni jarni, es meglepoen kedvesek a futok egymas kozott. Persze nem szuletett eletre szolo baratsag, de neha egy mosoly, koszonos, vagy egy odakialtott: hajra! Feldobja a hangulatodat:)

Esetleg valami hobbi? Es azzal kapcsolatos forumok bongeszese?

Majd amikor mar lehetseges, csoportos foglalkozasra jarni?

2021. márc. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én magamon azt tapasztaltam meg, hogy mindig kell valami konkrét várnivaló program, amire kell készülgetni, tervezni. Enélkül én is sokszor céltalannak érzem az életem. Viszont ha megvan ez a jövőbeli beteljesítendő dolog, konkrét dátummal, akkor már csak maga a várakozás is bearanyozza az életet.

Lehet ez egy kiruccanás valami teljesen idegen helyre, akár egy vadkempingezés mondjuk, vagy egy sportesemény, amit szeretnél teljesíteni. Nekem a Vérkör teljesítménytúra adja már hónapok óta a lelkierőt, cimborával edzünk rá, készülünk, tervezgetjük és várjuk. Az a legjobb, ha olyan valamit választasz, amit más társaságában tudsz csinálni. Aztán ha megvan, jöhet valami más kihívás. Mindig legyen mit várni és akkor lelki egyensúly van :)

2021. márc. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokan ismerkedés céljából valamilyen szakkörre vagy klubba járnak, esetleg beiratkoznak egy tanfolyamra. Az unokatestvérem táncolni járt, ott ismerte meg a feleségét, amúgy ő is meglehetősen elszigetelten érezte magát...
2021. márc. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!