Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnám feltölteni magam?

Hogyan tudnám feltölteni magam?

Figyelt kérdés

Úgy érzem olyan szomorú vagyok és rosszkedvű.


Azt hiszem most kicsit össze csaptak a fejem felett a hullámok. Túl sok minden van ami lehúz érzelmileg. Azt hiszem kicsit megfáradt a lelkem.


Minden napom ugyanabból áll, munka hazajövök, edzek és aztán újra és újra. Emellett egyetemre járok levelezőn és bele kell húznom de nulla motiváciom van bármihez is.


Az is rátesz egy lapáttal hogy a vőlegényem külföldon dolgozik hétvégén van csak itthon. Borzasztó nehezen viselem, úgy érzem tök egyedül vagyok. Alapvetően jól el vagyok de nem tudom mi történt most úgy érzem teljesen kimerültem. Semmi szórakozás egyszerűen mintha nem lenne életem.


Barátokkal se lehet sehova menni néha nálam néha többieknél futunk össze de valahogy ez sem tölt fel.


Mi a baj velem? Mit tudnék tenni hogy újra kicsit jó kedvet öntsek magamba. Tudom hogy ez egy múló rossz időszak de nagyon zavar.


Mintha egy ketrecbe lennék zárva ami végtelenített. Egy rémálom.


27N


2021. febr. 14. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszélgess el egy pszichológussal.
2021. febr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kései Sirató ***** válasza:
Hallgass jó zenéket es egyel csokit!
2021. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!