Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az egyedüllét egyik pozitív...

Az egyedüllét egyik pozitív hozadéka, hogy szabadon lehet pukizni. Vagy tévedek?

Figyelt kérdés
Bárhol, kocsiban, otthon, lépcsőházban, ha csak úgy mész valahová magadban. Mindig. Felszabadító és kellemes érzés akárhol pukizni, ahol egyedül van az ember, miközben párral is lehetne - már, ha volna.
2021. jan. 30. 19:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
finguszka.
2021. febr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Jó felvetés:))


Amúgy erről eszembe jutott egy vicc is:


A vonaton 3 férfi és egy nő utazik egy kabinban, és egyszer csak a hölgy hangosan fingik egyet. Mindenki zavartan néz, sokáig kínos csend, erre megszólal az egyik pasas:



- Elnézést kérek hölgyem, uraim, én voltam az, sajnos babot ettem, és nem bírtam visszatartani.



Kisvártatva megint egy jó nagyot szellent a hölgyike. Erre a második ipse azt mondja:



- Bocs mindenkitől, rossz az emésztésem...



Megy tovább a vonat, egyszer csak feláll a harmadik fószer, és így szól:



- Kimegyek wc-re, ha a nő fingana, én voltam!

2021. febr. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Bécs előtt a vonaton utazik egy kabinban egy nő és egy férfi. Mindkettőt feszíti a gáz.

Egyszer csak megkérdi a nő:

-Entschuldigung, ist es schon Wiiiiiien?


A pasi:

Nein, es kommt erst Brrrrrruck!

2021. febr. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Én is egész jól elkényelmesedtem ilyen téren lány létemre. Főleg büffentés terén, majdnem bárki előtt és majndem bárhol. Tényleg roppant felszabadító érzés az ilyen-olyan gázok kiszabadítása. Csak lehet már vissza kéne magam fognom e téren, mert néha észre se veszem már, hogy vannak körülöttem én pedig egy jó öblöset böffentekxD
2021. febr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!