Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Éreztétek magatokon, hogy a...

Éreztétek magatokon, hogy a többséghez képest különcök vagytok?

Figyelt kérdés

Én igen. Magányos vagyok. Nem vagyok tökéletes tudom, de valahogy én úgy érzem én jobban megbánom a bűneimet, mit mások. Élénkebb mélyebb a lelki világom. Vagyis az volt. Most már nem tudom így van e.

Mindenesetre sose találtam a helyem, nem azt mondom hogy nem tudtam beilleszkedni csak a keretek voltak mindig kényelmetlenek.



2021. jan. 29. 08:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont olyan vagy mint én kérdező. Mellette én az emberek zömét nem bírom elviselni. Kevés emberrel vagyok hajlandó barátkozni, leginkább azokkal akik valamivel kitűnnek az átlagból. Intelligencia, egy különös kisugárzás vagy bármi olyan ami miatt felfigyelek valakire
2021. jan. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
MBTI szemelyisegteszt. Nekem megmagyarazta az egesz eletemet. Mar konnyebben veszem a kuloncsegemet, de en is olykor maganyos vagyok, es foleg nem talalom a helyem a vilagban az emberek kozott.
2021. febr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
INFP-t vagyok, átérzem. Az INFP önmagában egy kedves, kreatív személy lehetne, de én turbulens típus vagyok ami az asszertívnál nehezebb eset. Sokat rágódom a múlton, negatív gondolataim vannak, vagy túl komolyak, nehezen engedem el magam, szorongok, stb. Emellett nem vagyok biztonságos kötődő, inkább elárasztó. Az a típus aki egyszerre enged el valakit, és egyszerre löki el, mert nem igazán látom be, hol vannak a határok egyes emberi kapcsolatokban, vagy hogy bizonyos kontextusban bizonyos infokat nem érdemes megosztani másokkal. Úgyhogy sosem voltam az emberek szíve csücske, nem is leszek. Önbizalmam sincs már emiatt. Nem tudom mit tehetnék, hogy jobb legyek. Talán csak el kéne fogadnom, hogy ezt dobta a gép, és csak azokkal az emberekkel törődni, akik kedvelnek.
2021. febr. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Enged közel* nem tudom, hogy törlődőtt ki
2021. febr. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!