Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudom mit kéne csináli?

Insideraccon kérdése:

Nem tudom mit kéne csináli?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mivel meghosszabították ezt az online oktatást ezért nem tudok találkozni senkivel és itthon csak 3 emberrel tudok személyesen beszélgetni. Valmi ötlet,hogy mivel foglaljam le magam?

Hogy kibírjam ezt a 3 hetet?

16/f



2021. jan. 9. 12:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Olvass, filmezz, tanulj, játsz, ha van kutyád vagy cicád foglalkozz velük, ha szeretsz rajzolni akkor rajzolj, ha van valamilyen hangszered, játsz rajta, nézz sorozatot, hallgass zenét, takaríts....
2021. jan. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Olvass, filmezz, tervezd meg a jövőd, sportolj
2021. jan. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
#2 vagyok. #1 válaszoló, milyen egyszerre írtuk:))) és ugyanaz az elso két szó. Mire elküldtem a választ, ott volt a tied is
2021. jan. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Besz*rás hogy a fiataloknak fogalmuk sincs róla hogy léteznek könyvek, filmek, sorozatok... Ezek már csak bulikázni tudnak :D
2021. jan. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%

#3

Első vagyok. Haha persze hiszi a piszi, rólam másoltad :D viccelek

2021. jan. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az a baj tényleg mindent csináltam halgatok naponta zenét olvasok folyamatos pl most a száll a kakukk fészkét olvasom sorozatokat nézek pl mentalista, dr who,dr murphy,lucifer minden nap kitakarítom a szobámat,de még így is unatkozok!
2021. jan. 9. 12:18
 7/11 anonim válasza:
100%
Besegíthetsz a házi munkában, vagy ha úgy is ráérsz kicsit pl:foglalkozhatsz a jövőd tervezésével.. Tovább tanulás, bármi... Vagy akár sportolni is tudnál valamit (otthoni edzés vagy a környéken elmész valahova)
2021. jan. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Dark Souls SL1 NG+100 megvan már?
2021. jan. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most pl sekiro zok doomozok ,de elromlott a monitorom szóval az is off
2021. jan. 9. 12:23
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Verd k8
2021. jan. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!