Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kezdjek magammal hogy...

Mit kezdjek magammal hogy legyen kedvem az élethez?

Figyelt kérdés

Egyszerűen semmihez nincs KEDVEM.Van munkahelyem, bár nem szeretem. Hobbim is van de mostanában ahhoz sincs semmi kedvem. A magány megöl.

39F


2021. jan. 8. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Kár erőltetni. Ha nincs, akkor nincs.
2021. jan. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Találj célt magadnak. Pl. mennyit foglalkozol saját testi és lelki egészségeddel? Ha szinte semmit, akkor kezdj el sportolni, futni, otthon edzeni, fogj hozzá egészségmegőrzéssel kapcsolatos könyveket olvasni..stb.
2021. jan. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Szerezz egy nőt és egyből jobb lesz az életed.
2021. jan. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez igen 3mas...Mert az olyan egyszerű...
2021. jan. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nehéz, de ha megszerezni, akkor nem lesz magányos.
2021. jan. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kezdj el lassan fejleszteni magadat. Én is azt tudom mondani kezdj el futni, meg változtass a diétádon
2021. jan. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akit szerettem, s aki szeretett már nincs köztünk.Azóta valahogy nincs szerencsém a nőkkel sajnos.Tudom én is hogy ketten könnyebb lenne de nem akar összejönni.
2021. jan. 9. 10:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha egyedül képtelen vagy a boldogságra, akkor se leszel 100%-ig boldog, ha lesz valakid.
2021. jan. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!