Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha megakarok halni?

Mit tegyek ha megakarok halni?

Figyelt kérdés

Sajnos nincsenek évek óta beszélgetőtársaim 2011-óta illetve barátnőm sem volt soha. Nemrég töltöttem a 28-at 2 hete és akkor senki sem köszöntött fel. Ŕajottem hogy igy hogy se munka se karrier se baratno es hiaba probaltam tenni ellenne nem nem sikerult akkor minek eljek? Nem írom le reszletesebben csak az hogy munkanelkuli is vagyok mert csak erettsegim van ezaltal depressziom is es erre rajön a szuloi nyomas hogy egy senki vagyok es stb. En pedig sajnos mar feladtam.

28/f


2020. dec. 7. 00:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Ha úgy érzed, segítségre lenne szükséged, hívd a krízishelyzetben lévőknek rendszeresített, ingyenesen hívható 116-123, vagy 06 80 820 111 telefonszámot.
2020. dec. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Én pont 28 évesen kezdetem főiskolara járni (munka mellett). Utána jött a karrier, család, minden. Semmiről sem vagy lekesve. Hagyd abba az önsajnálatot és kezd el tanulni valamit, ami érdekel! Ez hosszú távon is kifizetődő lesz, meglatod. Célt kell kitűzni, mert anélkül csak vegetal az ember.
2020. dec. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%

"Mit tegyek ha megakarok halni?" Várj egy kicsit, olyan 40-50 évig, és megtörténik magától.


Addig nem akarsz valami értelmeset kezdeni magadddal? Válaszod indokold.

2020. dec. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Fogadd meg az válaszolók tanácsait.

Egyedül csak te tudsz ezen változtatni,szedd össze magad és találd ki mi az amit szeretnél magaddal kezdeni?

Most van időd és energiád is lesz ha ki pihened magadat.

Ingyenesen van pszichológus is amit a tb támogat,ha úgy érzed vedd igénybe, házi orvosod tud be utalni.

Írj,egyszerű és hosszabb terveket amiket el szeretnél érni,tudod barátnőd csak úgy lesz ha rendbe teszed magadat és látható lesz rajtad hogy magabiztos lettél.

Olvass és hallgass olyan témákat amivel tudod magadat fejleszteni.

Sok sikert.

2020. dec. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem is egy hívást megért a lelki elsősegély vonal, én is voltam ilyen helyzetben, ha más nincs akkor jó opció.


Szerintem próbálj munkahelyeket nézni, ott megismerkedhetsz új emberekkel, lehetnek barátaid, esetleg barátnőd is. Esetleg valamit nem tanulnál szívesen?

Vagy utolsó opciónak szerintem a katonaság sem rossz ötlet, ott átértékelődik az ember értékvilága, ott is új közösség, új világ vár, a szüleidet se kéne hallgatnod akkor.


Nekem tavaly előtt volt egy nagyon szar, emlékezetes 2 napom. Kedden felemésztett a depresszió, ez a folytonos üresség érzés, a tudat hogy én se kellek senkinek, hogy nem vagyok elég fontos a barátaimnak stb.. a lényeg hogy jól összejött minden, és az a nap nagyon szar volt.

Szerdán hívtak a szaktársaim, hogy csapódjak hozzájuk egy ivászaton, amiből az lett hogy végül otthagyott mindenki, eztán én a buliban bealudtam alkohol+unalom+álmosság hatására. Az egyik haverom ismerőse maradt ott mellettem, és kísért vissza az albérletbe. Megköszöntem, és már azon gondolkodtam hogy milyen szar lesz egyedül lenni az albiba, tuti álomba sírom magam meg hasonlók, erre: csávóka megkérdezi hogy megcsókolhatna-e

Én meg csak így pislogtam (mire hazaértünk kijózanodtam de még így se értettem), mert rohadt jól nézett ki a srác, és ez akkora energiával dobott meg, hogy engem valaki arra méltat hogy csókolózzunk?? WhAAT

Végül tényleg sírtam aznap, de örömömben, hogy ki gondolta volna hogy ez fog történni ezen a héten, és ez akkora emlék maradt, hogy sosem tudhatod hogy mit tartogat a holnap.


Még annyi jó éved hátravan, próbálj arra törekedni hogy minden nap kicsivel több legyél, mint tegnap voltál. Menj be a könyvesboltba, nézelődj, válassz egy könyvet ami tetszik, kezdj el futni, csinálj valami újat. De először a munkára koncentrálj, az mozdítani ki a legjobban szerintem.


Én szurkolok neked, és utólag is boldog születésnapot! :)

2020. dec. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

5# Csókon kívül lett valami a sráccal köztetek?

Egy idősek voltatok?

2020. dec. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

#6 Nem lett, azóta talán 2x láttam, legutóbb simán elsétáltunk egymás mellett a sparban. Igaz külsőre sokat változtam, úgyhogy érthető. De nem is bánom igazából, nem tudom miért, de nem :D Megmaradt egy szép emléknek, amiből a mai napig tudok energiát meríteni.

És igen, egyidősek voltunk, vagy ő talán 1-2 évvel idősebb.

2020. dec. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%

Szeretnél beszélgetni?


Nekem kész vannak lassan a beadandóim, és iszonyatosan unatkozom én is.

2020. dec. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ne add fel, én sem teszem.
2020. dec. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is meg akarok.
2020. dec. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!