Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehetne a magányt legyőzni?

Hogy lehetne a magányt legyőzni?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok, vidéken élek, (kb 6000 fős város) itt van munkám ,nem nagyon vannak barátaim, így körülbelül erre az időre elfogytak, vagy elkoltoztek,és így eltavolodtunk stb,nyílván nem igen van lehetőség újabb ismeretség szerezesre ebben a városban. Nagyon nem igazán lehet szocializálódni se amúgy , nyílván legjobb mód az lenne elkoltozni egy nagyobb városba ott könnyebb minden, de ez jelenleg nem működhet., nem tudom hogyan törjek ki ebbol, tudom ez mai világban nem újdonság, de úgy vélem ez a mai modern kor egyik problémája. Köszönöm a válaszokat.
2020. júl. 28. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
elfogadod, hogy nem negatív dolog egyedül lenni, máris könnyebb.
2020. júl. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Próbálj meg interneten barátokat keresni, velük tudsz bármikor beszélni, akár FaceTime-olni, ha a sima chatelest nem tartod elég személyesnek. Ha úgy van találkozni is tudsz velük (távolságtól függően sűrűbben/ritkábban de az is jó tud lenni)

Ebben az a legjobb, hogy általában ha akármi érdekel, nagy eséllyel tudsz találni hasonló érdeklődésű embereket, van rengeteg Facebook csoport/instagram fiók/fórumok/blogok bármi ami az internet világban létezik :)


Nekem is több ilyen “internetes barátom“ van, akikkel lehet, hogy soha az életben nem találkozok mert legtöbben más országokban élnek, de jobb velük beszélgetni mint, hogy teljesen egyedül ülni

2020. júl. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Keress valami eletcelt.
2020. júl. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hobbim se nagyon lehet mert itt nincs semmi az ég világon nagyobb városban könnyen feltalalja az ember magát ez tény, de írjatok még ötleteket. :)
2020. júl. 28. 18:34
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

De biztos van valami olyan dolog amit szeretsz csinálni amihez nem kell más ember társasága de mégis az azonos érdeklődésűek meg tudják beszélni a dolgaikat

Pl. olvasás, barkácsolás, játékok és még rengeteg más dolog, a legtöbbhöz ki sem kell mozdulni

2020. júl. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Én is így vagyok csak lányként, nagyon rossz, hónapok óta nem tudom a megoldást :(
2020. júl. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"úgy vélem ez a mai modern kor egyik problémája"

Jól véled. Azt is megsúgom, hogy a táplálkozással van összefüggésben. Éppen ezért hiába költözöl nagyobb városba, ott is ugyanebbe ütközöl majd.

2020. júl. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!