Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ilyen nehéz egy normális...

Miért ilyen nehéz egy normális beszélgetőpartnert szerezni?

Figyelt kérdés

Jelenleg a legpraktikusabbnak az internetes ismerkedés tűnik számomra, de azt tapasztalom, hogy szinte lehetetlen-vagyis nekem eddig nem sikerült-egy normális és értelmes beszélgetőpartnert találni, pláne az én korosztályomból (16 éves vagyok) eddig mindig unalmassá, és egyoldalúvá vált az írogatás egy idő után vagy csak szimplán eltűnt a partner, pedig éppen egy téma kellős közepén tartottunk, szóval nem az volt a baj, hogy nem volt miről beszélnünk. Nem tudom, hogy velem van-e a baj vagy csak szórakoztak velem? Az igaz, hogy én sem vagyok az a kimondottan beszédes típus vagyis inkább több időre van szükségem ahhoz hogy rendesen feloldódjak, de igyekszem mindig érdeklődni és a legtöbbször tényleg csak én hoztam fel a témákat stb.és kaptam cserébe az egy-pár szavas válaszokat. Nem tudom tényleg, hogy mit ronthatok el, de nagyon csalódott vagyok, mert olyan jó lenne végre valakit találni akivel el lehet normálisan beszélgetni, hülyülni meg stb.mert elég sok az unalmas órám,na meg amúgy is szeretek új embereket megismerni :) csak így nehéz...


Tudtok valamilyen ismerkedős, beszélgetős oldalt? Más is tapasztal ilyesmit? Szerintetek mi lehet az oka?



2020. máj. 8. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy az emberek kevés dolog iránt érdeklődnek, emiatt kevés dolog iránt fejtenek ki véleményt és így nehéz hosszútávon beszélgetni
2020. máj. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Ha 20x próbálom meg, akkor 20x nem jön össze :D
2020. máj. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
nekem is írhatna valaki.
2020. máj. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért nehéz jó beszélgető partnernek lenni?
2020. máj. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a meglátásom hogy valamiért mindenki pasizni vagy csajozni akar. Ki egy éjszakára, ki hosszú távra, de tényleg szinte mindenkinek ezen jár az esze.

Ennek viszont az a következménye,hogy ha nyilvánvalóvá válik, hogy a dologból nem lesz párkapcsolat (vagy randizgatás, kósza szex, netes flörtölgetés... azt hiszem, értitek a lényeget), szóval amint ez egyértelmű, már nem is kell a másik, rögtön szaladnak valaki más után, akivel még megvan a lehetősége mindennek.

Azt hiszem, amennyire fölül van értékelve a romantikus kapcsolat, annyira alulértékelt a barátság.

Engem is már számtalanszor hagytak faképnél olyanok, akikkel nagyon jó barátok lehettünk volna, de mint pasi nem kellettek. Amikor erre rájöttek, leléptek, az izgalmas beszélgetések meg remek közös programok ellenére szó nélkül kiléptek az életemből.

És persze vannak kivételek, nem egy nagyon jó barátom van, köztük olyan, aki sose akart tőlem többet, és olyan is, aki nem akarta föladni a köztünk kialakuló barátságot azért, mert nem akartam vele járni.

Mindezt azért írom le, hogy lásd: egyáltalán nem biztos hogy bármit rosszul csinálsz. Igazából amíg magad adod, addig nem nagyon tudsz "rosszul ismerkedni", mert csak így van esélyed olyanokkal kapcsolódni, akár barátilag, akár romantikusan, akikkel valóban kölcsönösen érdeklitek egymást.

2020. máj. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, ebben van igazság sajnos
2020. máj. 8. 21:40
 7/7 A kérdező kommentje:
A normális hangvételű, nem egyszavas üzenetekre válaszolok 😄
2020. máj. 8. 21:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!