Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehetséges, hogy nem is olyan...

Lehetséges, hogy nem is olyan borzasztó a magány mint gondolom? Lehet, hogy csak én nagyítom fel ezt a problémát?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam lehet hogy nem is olyan nagy baj ez?Csak én túloznám el?Ha van munkahelyünk és van fedél a fejünk fölött az már elég?A többi már csak plusz?Egy társ már csak plusz lenne?
2020. ápr. 14. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Van akinek sokkal kevesebb is elég :)

Az ember társas lény, de vannak akik kevésbé igénylik.

Egyedül is lehet boldog az ember!

2020. ápr. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az egyedüllét nem egyenlő a magánnyal.

Szerintem tök jó egyedül lenni.

2020. ápr. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem leépül töle az emberi agy. Az ingerszegény környezettöl es ez mellett növeli a depressziora vali hajlamot is.huzamosabb idö utan es ha kenyszer.


Nyilvan teljesen mas az amikor atmenetileg elvinul az ember es az egyedüllét adta komfortot élvezi, de huzamosabb idö mulva ez a komfort börtön lesz.

2020. ápr. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez is igénytől függ. De az is igaz, hogy vannak, akik egy idő után tök megszokják a dolgot, és nem agyalnak rajta.
2020. ápr. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!