Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik magányosan élnek, mely...

Akik magányosan élnek, mely sorozatokat szeretik nézni, miért?

Figyelt kérdés
Milyen érzést ad az a sorozat? Vagy miért nézed? (+Kor)
2020. jan. 22. 14:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Agymenők, Family guy, mert vicces. Nem ad semmilyen érzést, csak kikapcsolódás. 40+F
2020. jan. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem 2-3 igaz baráttal, aktív élettel és összetartó, nagy családdal is ugyanazokat nézném, mint most.


25

2020. jan. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lehet ezt összekötni a magányossággal.


Én képes vagyok egész évadokat 1 nap alatt meg nézni, sőt sorozattól függően akár 1,5 évadot.


Pl.: Ahogy láttam, hogy kijött a "You" második évadja rögtön végig néztem az egész évadot 1 ülésben.


Ami ha jól emlékszem 10 rész és mindegyik rész kb 1 óra, szóval 10 óra egyben.


A Game of Thrones-t kicsit később kezdtem el nézni. Amikor az utolsó évad utolsó részei jöttek ki így pár nap alatt végig néztem mind a 8 évadot.


Ettől függetlenűl nem vagyok magányos. Van barátnőm, akivel szeretjük egymást. 2 barát akivel többnyire facebookon kommunikálok.


Inkább introvertált vagyok. Azaz jobban szeretem egyedül, otthon tölteni az időmet, így mindigy úgy kell elrángatni helyekre.


"Milyen érzést ad az a sorozat? Vagy miért nézed? "


Leköt, tetszik és picit kíváncsivá tesz hogyan folytatódik a történet.


... és 22 éves vagyok.

2020. jan. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Gossip girl, Pretty little liars, big bang theory, mert akkor ugy erzem, hogy azert van valami tarsasag korulottem.

22l

2020. jan. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nem mai sorozat, de én a 24 sorozatot mondanám, tele van akcióval leköti a néző figyelmét a főszereplő Kiefer Sutherland hatalmasat alakít benne, nagyon profin játsza a szerepét, azért nézem mert tényleg tele van akcióval, fordulattal, és izgalmas is egyben na meg leköt,

szinte a kedvenc sorozatommá és a kedvenc színészemmé is vált az említett főhős

2020. jan. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Korábban néztem, ma már nem: A nevem Earl, Dokik, Doki sorozat nagyon szeretni való volt számomra. (F37)
2020. jan. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Mi köze a magányosságnak a sorozatokhoz?
2020. jan. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a Family Guy-t és a Brickleberry-t szeretem, mert viccesek és nincsen bennük romantika, nincsen bennük szerelem és így ezek a sorozatok nem idegesítenek. Régen meg a Knight Rider és a Rex felügyelő volt a kedvencem, mert szerettem volna mindig egy beszélő autóval utazni, ami golyóálló, tud ugrajtani és tudja saját magát vezetni, meg szeretem a kutyákat, nekem is volt egy Rex nevű német juhászom. Meg a Szökés című sorozatot is szerettem, mert izgalmas volt, bár a Szökésben volt szerelmi szál, voltak olyan részei, amikben volt romantika, de ettől függetlenül szerettem. Én 29 éves férfi vagyok.
2020. jan. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A Future Weapons című ismeretterjesztő sorozatot is szerettem, mert kis koromtól kezdve szeretem a fegyvereket.
2020. jan. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én Szomszédokat nézek.Azok a problémák,amik akkor a 80-as 90-es években voltak ma is aktuálisak.
2020. jan. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!