Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem lesz belőle baj, Ha...

Nem lesz belőle baj, Ha holnap nem megyek be dolgozni mert találkozni akarok egy lánnyal?

Figyelt kérdés
A munkahelyen megmondták amikor odamentem dolgozni,hogy ha szabadnapot akarok kérni,legalább 2 nappal előtte szóljak.Én arra gondoltam,hogy reggel betelefonálnék,hogy nem tudok menni.Ha dolgozni megyek,Nem tudok találkozni a lánnyal aki tetszik,csak a jövő héten.Nem hiszem hogy kirúgnak,eddig mindig rendesen bejártam.
2019. okt. 18. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Mondtak valamit, legyen annyi gerinced, hogy idővel előtte szólsz. Menj be dolgozni, ha érdekled a lányt, nem hal bele, ha kicsit később találkoztok.
2019. okt. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Hány évesen van ennyi eszed?
2019. okt. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem a lány erőlteti a találkozást hanem én akarok vele nagyon találkozni.Neki megfelel a jövő hét is de én nem akarok addig várni.Én látni szeretném őt holnap.
2019. okt. 18. 21:36
 4/7 he84 ***** válasza:
Ne haragudj, de ha ennyire türelmetlen vagy, az nem jó jel. Pláne ha emiatt nem mennél dolgozni. Ez főleg azért baj, mert ki tudja, hogy a jövőben is nem maradnál-e ki a munkából rendszeresen emiatt, ha már most így van és akkor valóban elbocsátanának. Meg az esetleges több tali, kapcsolat szempontjából is nem jó jel, ha türelmetlen vagy, mert majd több dolgot hasonlóan gyorsan, türelmetlenkedve, sürgetve fogsz kezelni, legalábbis nagy eséllyel. Ha meg már úgy is eldöntötted túl makacsul és nem túl jól (elmondtam miért), akkor nem értem, hogy minek vársz válaszokat. Csak megerősítés miatt felesleges. Ha valaki választ akar, akkor nem csak egyféle válasznak kéne számítania.
2019. okt. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bejöttem dolgozni de szomorú vagyok hogy nem találkozhatok a lánnyal.
2019. okt. 19. 08:06
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Akkor csináld a dolgod, és ne netezz.
2019. okt. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 he84 ***** válasza:
Látom kérdező nem jött át neked a lényege annak, amir írtam és továbbra is türelmetlen vagy,... Pedig elmondtam mi baj lehet ebből stb.
2019. okt. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!