Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A nők miért nézik meg jobban...

A nők miért nézik meg jobban milyen férfival állnak össze, mint a férfiak azt hogy milyen nővel állnak össze?

Figyelt kérdés
Engem például hogy a lány aki tetszik pultos,vasutas,buszvezető,takarító,szociális munkás,stb.míg a lányoknak ez nem szokott mindegy lenni hogy a férfi utcaseprő,kocsmáros,biztonsági őr,feketemosogató stb.Miért nem mindegy a nőnek hogy mit dolgozik a férfi,Ha a férfinek mindegy mit dolgozik a nő?Tisztelet a kivételnek persze.
2019. okt. 16. 21:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%
Talán, mert nem vagyunk egyformák? Talán, mert a nők sokkal fejlettebbek és jobban tisztában vannak az elvárásaikkal? Talán, mert egy nő már úgy választ magának párt, hogy már a leendő családalapításra is gondol? Hisz nem mindegy, hogy milyen fizetésből kell majd élni.
2019. okt. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És mi van akkor ha minimálbért keresek vagy közmunkásbért,54ezer forintot?Akkor már nem is vagyok értékes ember?
2019. okt. 16. 21:57
 3/18 anonim ***** válasza:
76%

Én nő vagyok. Ez általában nem a pénz miatt van, hanem a nagy társadalmi különbségek miatt. Persze ha beleszeret, akkor legyenek boldogok hisz egy párkapcsolatban ez nem számít. De gondolj bele egy válóperes ügyvéd meg egy árufeltöltő teljesen más sávban gondolkodik és él. Máshogy állnak hozzá az élethez, a pénzhez, a munkához, a mindennapokhoz, az időbeosztáshoz stb...


Az ember meg valami nagyjából hasonlót keres, (általában) akivel nagyjából ugyanúgy tud tervezni, hasonlót gondolnak.

2019. okt. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

Az ország kb 80%-a minimálbért keres, úgyhogy ez egy rossz példa volt.

És van végzettséged? Keresel benne munkát? Hisz a közfogis munka elméletben csak egy átmeneti állapot, nem évtizedekre szóló meló.

2019. okt. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Illetve nem árt ha egyiküknek sem kell eltartani a a másikat...
2019. okt. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
A férfiaknak gyakrabban megfelel, ha a másik csak egy meleg test és otthoni munkaerő, mint fordítva. Én sem szeretnék szállodai takarítóval járni, még ha valamilyen mód orvosi diplomával is döntött úgy, hogy ő kiszáll, a jó kétkezi munkáért, mert a környezet lehúzza majd évek alatt, kihat a baráti körére, energiaszintjére. És az is más kérdés, hogy valakinek ez pillanatnyi állapot, vagy ezek a kilátásai az elkövetkező 20 évre.
2019. okt. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

A barátommal mindketten jól keresünk, és ez már azelőtt is így volt, hogy összejöttünk volna.


Valaki írta a társadalmi különbséget, és igazából igazat kell, hogy adjak neki.


Én például nagyon szeretek utazni és gyakran szoktam is, magamnak fizetek mindent. Mivel a párom is megengedheti magának, együtt szoktunk menni. Na, de ha nem engedhetné meg, mert alig marad pénze a hónap végére? Én fizessem mindenét vagy hagyjam itt, amíg én szórakozok?


Még fiatalok vagyunk (24 és 25) de a jövőben szeretnénk majd gyereket. Emiatt én majd valószínűleg ki fogok esni a munkából, és neki kell ellátnia először kettőnket majd hármunkat. Havi 54000 forintból ez nem reális.


Ez személyes vélemény, de szerintem a munkája sokat el tud árulni az emberről. Nem mindig, bőven vannak kivételek vagy bonyolultabb helyzetek, de ha valaki 30 évesen feketén mosogat, az azért felvet pár kérdést.


Amúgy sok férfi is nézi, hogy mit dolgozik egy nő, és ezzel sincs probléma.

2019. okt. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
6%
Mert számít hogy mennyi pénze van a férfinak.Miután szüll,a gyerekre hivatkozva hosszú éveken keresztül el kell majd tartanod.Dolgozni nem fog menni,számára az degradáló.A másik dolog:mivel neki nincs semmije,majd tőled várja el hogy megteremtsd neki,a legjobb az ha már minden megvan,ő csak beleül a készbe.Minden hétvégén viheted wellneszezni,szórakoztasd mint egy kiskutya.Ha lehet szüleiddel legyen rossz kapcsolatod,nem szeretik ha jól jösztök ki.Akkor már anyuci pici fia leszel.Persze hogy félnek az anyóstól,hisz átlát a szitán,ismerik jól a nőknek eme fajtáját.
2019. okt. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert valszeg a nő szeretne gyereket és ha nincs munkád, akkor mire vállalna be? :D

Egy rakás szar vagy, csak nem bírsz vele szembenézni.

2019. okt. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Van igazság abban amit a #8-as mond.
2019. okt. 16. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!