Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lányok ha választanotok kéne...

Lányok ha választanotok kéne egy buta de rendes fiúval jönnétek össze vagy egy okos de bunkó fiúval vagy férfival?

Figyelt kérdés
A buta alatt azt értem hogy nem lehetne vele sokmindenről beszélgetni,nem lenne szókincse,viszont kedves lenne.Az okos de bunkó alatt meg azt hogy értelmes lenne,sokoldalú,vicces,de a viselkedése bunkó lenne.
2019. szept. 30. 15:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Akkor inkabb maradok egyedul. Mert nem kotelezo egy idiotaval egyutt lenni szerintem :D
2019. szept. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Bar legalabb az ertelmessel lehetne vitazni hogy a bunkossaga miert gaz. Es ha tenyleg intelligens, belatna... max azt mondaná leszarja :D
2019. szept. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tehát nem kompenzálja a butaságát valaki azzal hogy kedves?Nem fogjátok azt mondani hogy bár buta szegény,de egye de ne összejövök vele mert rendes?
2019. szept. 30. 15:45
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Jézusom, hát egyik se. Van annyi önszeretetem és öntiszteletem, hogy se hülyékkel, se bunkókkal nem jövök össze. Inkább haljak meg egyedül.
2019. szept. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A buta emberek instant kikészítenek. Illetve magam is bunkó vagyok, szép meccs lenne. Aztán persze az se mindegy, hogy ki szerint bunkó és ez miben nyilvánul meg?

Van olyan ismerősöm, akire mindenki azt mondja, hogy mekkora bunkó. De aki belát a felszín mögé és akinek ez a "bunkó" megnyílik, rögtön egy teljesen más embert kap. Egy elég szerethetőt.

Nem ítélkeznék a bunkó de okos ember felett, előbb megismerném. Aztán legfeljebb kicsinálnánk egymást.

De egy butával nem tudok mit kezdeni és a kedvességet se feltétlen igénylem. Nem mindig és minden helyzetben. A csöpögős érzelgősséggel a világból ki lehet kergetni.


Csak van egy kis bibi. Nagyon nem ezek alapján választok párt. Ezek max azt befolyásolják, hogy mennyi ideig állok szóba az illetővel.

2019. szept. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

Az a baj hogy a butabol sokkal tobb van. Es mar baromira unom....

nem. Inkabb beszelek a lelkere a hulye bunkojanak mert HA ertelmes, ugy vitazni is tud, es belatni is.

Ha nem, akkor nem ertelmes... tehat nincs mirol beszelni. De egy kedves egyugyuvel jaj nemar! Keressen egy masik kedves egyugyut...

En sem vagyok kedves egyugyu. Akkor mar inkabb lennek bunko de sokkal intelligensebb mint most.


Neha napjan megertem miert valik bunkova valaki. Ezt a sok hulyet lehet egy darabig vallasokkal atitatva szeretni, de amint hozzam szol az egyugyu kikerget a vilagbol es hirtelen enis bunko leszek mert kinek van erre turelme? De most komolyan?

2019. szept. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én ismerek egy olyan "szerelmespárt"ahol a lány a kedves együgyű a férfi meg egy jómódú idősebb ember.Igaz jól néz ki a lány.
2019. szept. 30. 16:10
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

1000* is a bunkó de intelligens.

Mindenki olyan partnert keres amilyen önmaga is. Vagyis legalább általánossagban.

2019. szept. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Egyébként én kedves együgyű lányt azon az egyen kívül akit említettem nem is ismerek.A lányok általában baromi okosak és ügyesek.Legalábbis én ezt tapasztalom.
2019. szept. 30. 16:27
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A butával!!

Sajna egyébként is azt tapasztaltam hogy azok a férfiak, akik okosabbak, és tudják is ezt magukról, hajlamosak lekezelőbbek lenni és soha de soha nem vallják be ha nincs igazuk, még akkor is, ha alapból nem bunkók.

Addig amíg nem teljesen ostoba a férfi (már-már határeset fogyatékos) nem érdekel ha nem tud hozzászolni bizonyos dolgokhoz. Legyen aranyos, kedves, (és a jóképűség sem árt) azzal tudja kompenzálni az értelmi hiányosságát.


A bunkosagot és lekezeloseget viszont nem lehet semmivel kompenzálni.

2019. szept. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!