Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol lehet lányokkal ismerkedni...

Hol lehet lányokkal ismerkedni? Hogy indítsak egy beszélgetést és hol?

Figyelt kérdés

Nagyon depis vagyok mióta tönkre ment a kapcsolatom . Az első szakitasom (hosszú kapcsolat) és úgy érzem öröké magányos leszek.

Halál utáni vágyam is van meg örülök.


2019. szept. 27. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Bárhol, pont ezzel a kérdéssel.
2019. szept. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Megértem hogy mi a bajod, nekem is nemrég volt az első, de én eleve depis szerű vagyok és introvertált szerű, nem szeretek sok ember közt lenni így az hogy élőbe egy lányt szólítsak le az kilőve.. Nagynehezen chateltem még valakivel aki elfogadott, túl is lettem kb az elsőn, de amilyen szerencsés vagyok csak nagyobb esélyes hogy soha "be nem foltozható" sebeket kaptam a "második" barátnőtől is amikor szó nélkül eltűnt tőlem. Szóval nem vagy egyedül, de neked biztos könnyebben lehetne barátnőd, biztosan élőbe találkoztatok és ismerkedtetek nem? Na én ennyire se voltam képes hogy leszólítsak valakit. +sok tulajdonságom van ami a legtöbb mai lánynak inkább nagy hátrány, mivel ők a nyitottabb kapcsolatot szeretik... Szóval foglald le magad valamivel amit élvezel, és ha meglátsz egy másik lányt aki kedves és hozzád illik beszélgess vele, az első lányka meg ha nem állt ki melletted ne is gondolj rá, én is ezen vagyok.

18f

2019. szept. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem sose volt senkim és tök boldog vagyok. Minden baj forrása a kapcsolat, mert az sose tart örökké. Aztán itt az ördögi hogy akárhányszor szakítanak veled depis leszel. De csak hogy a kérdésre is válaszoljak lehet ismerkedni baráti körön belül vagy csak utcán stb.
2019. szept. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, ezért kell olyat keresni aki nem szaros kis évekre tervez és tud hűséges lenni, ezért keresek én is olyan lányt. Meg mert én se bírnám ki ha még valaki eldobna mint a szart, de a magányt sem
2019. szept. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat . Én is introvertálttipus vagyok ugyan abba a helyzetbe vagyok. Rá jöttem nem az exem hiányzik hanem hogy valaki szeressen és szeretni tudjak.
2019. szept. 28. 06:05
 6/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, nekem is.. Sajnos nekem az exem is valamennyire, nem elég hogy beteg vagyok (láz téren) és lelkileg se vagyok jól, még róluk is álmodok, mindig valami rossz álmom van akármi az.. (2exem van már sajnos, de a második 1-2 hetes volt csak)
2019. szept. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!