Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Furcsa dolgok ezek nemigaz?

Furcsa dolgok ezek nemigaz?

Figyelt kérdés
Jó testi adottságú nőszemély ossza az észt. Kacsaszàja, szilikon melle és feneke van, amit karbantart az orvossal. Jó embernek mondja magàt, azonban a másikat hibàztatja, saját maga helyett. Ki tartja el? Miből van neki pénze az életre meg az ilyen luxus dolgokra munka nèlkül? Ráadásul látszik, hogy buta. És neki sll feljebb. Vajon ha neki van igaza és olyan jó ember? Akkor mire vàr? Miért nincs neki pàrja. Egyértelmü szàmomra, hogy a felső tízezerből, milliomoms öteg pénzes fószer tàmogatja. A kevés eszével pedig làttatlanba jár fel fórumokra pattogni.
2019. aug. 7. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
"A kevés eszével pedig làttatlanba jár fel fórumokra pattogni." Szóval te vagy a bombanő?
2019. aug. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Várj. Mi a kérdés?
2019. aug. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Olvasd el a mezőt és meglàtod.
2019. aug. 7. 21:46
 4/12 anonim ***** válasza:
"Jó testi adottságú nőszemély ossza az észt." Na várjunk. Akkor nem is férfi vagy és valójában saját magadat szídod? Hogy lehet valakinek erre ideje és mellesleg évekig ezt csinálnia? Én tényleg nem tudom felfogni.
2019. aug. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a nő. Ember mit értetlenkedsz? Ezt azoknak a nőknek kell megoldania , akik miatt ez kialakult.
2019. aug. 7. 21:51
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd már el az első sort és az utolsó sort,te idióta. Egyedül csak te itt osztod az észt a nagy tapasztalataiddal. És te pattogsz ezen a fórumon láttatlanba.
2019. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És ki mondta azt hogy ez én vagyok? Valakiről írok te birka.
2019. aug. 7. 21:59
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked tényleg kevés eszed van.
2019. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Neked aztàn nagyon sok. Neked van a legkevesebb. Örülnèk ha elhúznál innen. Ha annyira fórumlovag vagy , ràjöhettél volna , hogy kiíràsnak nem az az értelme, hogy te ökörködj alatta. A "kacsának" kellene fellépni.
2019. aug. 7. 22:03
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert a guminőknek nincs agyuk. Ha zavar, nyisd ki rajta a szelepet, akkor leereszt és nem fog fecsegni.
2019. aug. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!