Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nehezen hagytad el a várost,...

Nehezen hagytad el a várost, ahol születtél?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok. Ebben a kisvárosban éltem le az életem de jövőre Norvégiába költözöm. Igazábol világéletembe utáltam itt élni,mégis nem lesz olyan könnyű csak igy itthagyni. Majdnem minden héten ha útba esik látom az ovit ahova minden reggel vitt anya vagy a nagyszülők egyike. Szóval voltak benne jó dolgok is és emiatt fura lesz a váltás úgyérzem. Ráadásul anyai ágon viselem a város vezetéknevét is.Szóval sacper kb többszáz éve él ezen a környéken és ebbe a megyébe a családom. Apai ágon is. Persze rokonok élnek már az ország több részén is meg külföldön is vannak rokonok anyagiak miatt de sztem őnekik is a részük marad ez a város akármennyire undorító hely az emberek miatt. Érzett már más is hasonlót a szülővárosával kapcsolatban ?
2015. szept. 16. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Én még ott élek ahol mindig is éltem, de biztosra tudom, hogy ezt a helyet nem lenne nehéz itthagyni, legszívesebben indulnék már most. Gyűlölöm ezt a települést teljes szívből, amennyire csak lehet, tönkretettek itt teljesen engem, minden szempontból utálom ezt a helyet.
2015. szept. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én megyeszékhelyen éltem, néha jó érzés volt hosszabb időt otthon tölteni, vagy hazamenni, de igazából nem hiányzik. Van csomó szar emlékem, és az egész környék hatalmasat változott, nem mondom hogy rossz irányba, de már rég nem ugyanaz amiben én felnőttem.
2015. szept. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem...mert mellettem volt a parom. Egyedul nehez lett volna.
2015. szept. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!