Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan szívassam meg a felette...

Hogyan szívassam meg a felettem lakó szomszédom?

Figyelt kérdés
Éjjelente jön rá a mosás ,hangosan trappol ,direkt leejt tárgyakat a laminált parkettájára éjjel hogy felkeljünk ,amikor hallja hogy mozgunk abba hgy mindent.Lett már neki szólva de mintha márcsak azért is direkt jobban csinálja hogy idegesítsen bennünket
2015. márc. 7. 06:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
33%
Van falun is, de ott a hangnak van kifutása, szóval egy zárt jól szigetelt házba egy szomszéd kutya ugatás nem olyan zavaró mint ha 10 centis papírfal másik oldalán ugatna ,vagy a fejed felett kopognának a falon. Van hang de jobban megszokható. Ha meg ez se megy akkor szomszédmentes tanya vagy ideggyógyász. Engem pl nem zavarnak a zajok, ha álmos vagyok alszom és fel nem ébredek semmire.
2015. márc. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
13%
Talán egy jó pszichológus sokat segítene az üldözési mániádon és a paranoiádon. Valaki fentmarad éjjel csak azért, hogy majd DIREKT leejtsen tárgyakat, hogy te, Dávidkám felébredj... ez komoly. És azóta DIREKT még több mindent leejt éjjelente, csakis a te bosszantásod miatt. Mert ez a világ Dávidom, ez rólad szól, itt mindenki mindent csak azért csinál, hogy téged bosszantson, inkább nem alszik a szomszédod, csak hogy téged majd fel tudjon bosszantani, meg persze valahogy kilesi azt is, hogy te mikor aludtál el és ekkor ördögi kacajjal dobál tárgyakat... uramisten... :/
2015. márc. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
nem nem marad fent éjjel azért hogy tárgyakat dobáljon a földre hanem az van drága barátom hogy egy dolgozó normális ember este 10 kor elegy aludni mármint én és ez a felső szomszéd még éjfélig fent van és ez idő alatt és igenis direkt zavar és ilyen dolgokat mint pl mosógép centrifuga és hopp 2 szer 3 szor beleesik a kádba a tusfej ,vagy huzogatja a széket ,ja és ő amikor elmegyünk dolgozni akkor alszik pihen mert hát nagy fejes és nem kell munkába indulnia reggel ,vagy ha elmegy pár óra mulva hazaér ,tehát éjjeli bagoly
2015. márc. 7. 13:25
 14/20 anonim ***** válasza:
14%
Nincs olyan hogy munkaidő meg alvásidő! Ha valaki nappal alszik és éjjel fent van mert olyan a munkája (rengeteg ilyen ember van) nem fog a kedvedért lábujjhegyen közlekedni a saját lakásában és kussban élni. Ahogy te se teszed, pedig biztos mikor ő alszik te vagy fent és zörögsz. Csak ő nem idegbeteg és tudta mikor panelba költözött ,hogy a falak átengedik a hangokat és nem reklamál olyan dolgokért ami tényleg életvitelszerű. A bulizás a nagyon hangos zene, dobolás az pl nem az. De a székhuzogatás ,tussolás, mosás ,beszélgetés ,járkálás az igen. Fel lehet jelentgetni mert használja a lakását, de semmi nem fog történni csak kinevetnek ,jobb esetben a hátad mögött..
2015. márc. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
58%

Egy megoldás van: Tanulni és sokat keresni és elköltözni.

Itt is bizonyítottan látszik, hogy van az az értelmi színvonal, ami nem fogja fel, hogy az élni és élni hagyni MINDENKIRE vonatkozik.

2015. márc. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

#14: én kosárlabdázni szeretek és hangos zenére ugrálni (aerobic), akkor az ugye nem bulizás, az már mehet - ugye?

Számodra az alvó és az ébren lévő idő között nincs különbség, másnak meg a zaj és zaj között. Ha annyit nem vagy képes megtenni a szomszédodért, hogy felveszel egy papucsot, vagy nem húzogatod a bútorokat indokolatlan hangerővel, akkor a másiktól miért várod el, hogy ne hallgassa a zenéjét hangosan? Neki az a mindennapok része.


Amit te mondasz szimpla önzés.

2015. márc. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Sport tevékenység és túl hangos zene nem életvitelszerű használat ,de a szék elhúzása és a sétálás a szobában az igen. No meg van decibelmérő, ha kijönnek és a lépések zaja nem éri el a káros szintet akkor lehet vergődni sokáig, de nem fog történni semmi.
2015. márc. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
69%

És mit csináljon az, aki pici és nő? Mert ha megfenyegetnék valakit, csak röhögne.


Az én felső szomszédom is paraszt, diszkózenét nyomat, de miért hangosan? Menőzik? Nem értem. A konyhában állva meg hallom, ahogy üvöltöznek egymással, hogy "Mi van? Nem hallom!"


Én kb. hajnali 3-4 körül fekszem le, és tekintettel vagyok másokra. Este 9-kor már erősen gondolkozom, hogy belefér-e egy gyors mosás. De ez a kötsög felettem... esküszöm, kb. heti háromszor történik ilyen: éjszaka, tök kuss, és hirtelen hallod, hogy valami a szomszédban leesik, és darabokra törik. Mintha üvegtál, üveggolyókkal földre esne. Aztán olyan hang, mintha szilánkokat söpörne össze. És mondom, eszméletlen gyakran van ez.

2015. márc. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Hat igen eleg szar alul lakni es ahogy itt olvasom sokan szenvedunk a felettunk lakotol.de en nem adom fel harcolok harcolni fogok mind addig mig valami pici remeny is lesz hogy felhagy ezzel az ejszakai ő szerinte termeszetes zajokkL mert neki termeszetes ejjel 5 * 6 * kihuzogatni a szeket,vegig trappolni a lakasan es 2,* 3 * veletlen beleejti a vas tus fejet a kadban.de valahogy nekem is kene valami zajt csinalni hatha eszrevenne magat mielott szoval es tettel neki esnek
2015. márc. 8. 19:28
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, megbocsáss, de amatőr vagy!


Neki is kell valamikor aludnia, olyankor jön el a te időd. Végtelenített csecsemősírás nyomatni neki magnóról. Mikor lejön szólni, kikapcsolod, és értetlen arccal kérdezed, hogy "Gyereksírás, tőlem? Hát lát is maga gyereket?!?". Meg kell mondani neki, hogy hívja ki a rendőrséget. Nem fognak kijönni, ha valaki betelefonál, hogy a szomszédban gyerek sír. De ugyanezt lehet fúró hangjával. Lejön szólni "Fúrás? Nálam? Lát itt maga fúrót, vagy fúrás nyomokat?". Ha kijön a rendőrség, teszed a hülyét. Ha azt mondja, hogy magnóról nyomtad, hát bizonyítsa be. Ha felveszi magnóra a tőled jövő zajt, az sem hiteles bizonyíték, tapasztalatból írom.


Aztán jöhetnek a drasztikusabb módszerek. Felettem kiadó lakás van. A tulajdonos külföldön él. Kiadta a lakást két állatnak, akik este tornáztak, kizárólag futva tudtak közlekedni a lakásban, az ajtót nem becsukni, hanem b e b a s z n i szokták, december 25-én még a költözési fázisban voltak, karácsonyi ebéd alatt bútorokat dobáltak, pakoltak. Aztán az történt, hogy valaki megunhatta ezt, és az egyiknek a kocsijában kár keletkezett. Az ember azt gondolná, ilyenkor visszavesznek, hát nem vettek vissza, erre a másiknak is kár keletkezett a kocsijában. Végül egy hónap után elköltöztek, s vittek magukkal a két kocsin egymillió forintos kárt. Nem sajnálom őket, mert az ilyen csak ebből tanul.


Megkerestem a tulajdonost, és közöltem vele, hogy ha még egyszer ilyen bérlőt hoz ide, feljelentem az összes hatóságnál, aztán majd rohangálhat haza külföldről, 1500 kilométerről bírósági meghallgatásokra. Ha az egyikre mondjuk igazoltan nem tudok elmenni, akkor már is feleslegesen jött haza.


Az a baj, hogy ezek az emberek azt hiszik, hogy csak ők tudják megkeseríteni mások életét. Azt gondolják, hogy az övékét nem lehet megkeseríteni. Pedig de. És én azt mondom, felesleges az ilyen bunkók esetében szájat tépni, mert még ő van megsértődve, ha 23:30-kor rendőrt hívsz rá, hogy fúr, farag, kalapál.


Drasztikus módszerek, ezek a célravezetőek.

2015. márc. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!