Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panelben éjfél után gáz hajat...

Panelben éjfél után gáz hajat szárítani?

Figyelt kérdés
nagyon áthallatszik?
2014. aug. 15. 00:43
 1/9 anonim válasza:
Háááát... Ezen még nem gondolkoztam. :D Szerintem próbáld meg, de minimum erősséggel, és előtte töröld meg alaposan, hogy minél kevesebb ideig kelljen zavarni a szomszédokat (ha egyáltalán áthallatszik).
2014. aug. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezek a lakások ált. hosszúkásak. Szóval középső szoba, legkisebb fokozat. :) Ja és ne dörzsöld a törölközővel túl erősen, mert vizesen a legvédtelenebbek a hajszálaid és durván töredezetté és beteggé válhat, ha nagyon nekiesel, amíg még vizes.
2014. aug. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Igen, gáz. Áthallatszik. A felső szomszédom a turmixgépet kapcsolta be rendszeresen éjfél után, addig amíg fel nem mentem és le nem turmixoltam a kezét.
2014. aug. 15. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

Engem nem zavarnak az ilyen monoton zúgások. Segít elaludni. Felőlem betonkeverő is mehet.


Bezzeg a kopogás... fölöttem járkálásért (cipőben, mert az menő) nekem is volt már könnyű testi sértéses ügyem.

2014. aug. 15. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

4. OFF: de ez azért van, mert nem véletlenül lett kitalálva a panelba a szőnyegpadló meg a linóleum.

A sok hüly.e meg eööö...padlólapozzuk, kövezzük meg laminált parkettázzuk le az egész lakást, nagyon modern, eöööö. (persze a hangszigetelőt már lusták megvenni alá). Aztán nem csoda hogy egy idő után kopog az egész épület.

Nálam pl. ha leejtenek egy szöget, az is simán lehallatszik.

2014. aug. 15. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Rendszeresen gáz, ha egyszer előfordul, akkor még nem.
2014. aug. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%

NEEEEM! :D

áthallatszik, de aki alszik már, az nem fog ilyenre felébredni annyira nem hangos... meg mit érdekel téged? valaki megkérdezi, azt mondod nem te voltál... ennyi! de nagyon gyökér szomszédaidnak kell lennie, hogy ilyennel baszogassanak

2014. aug. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Amíg panelban laktam, sose tudtam, hogy áthallatszik-e a hajszárító, és nem is érdekelt. Bár lehet, hogy köze volt ehhez annak, hogy gyűlöltem a hajszárítóm hangját, és ilyenkor mindig beraktam valami Motörheadet, felcsavartam jó hangosra, hogy ne halljam azt a zúgást, és közben üvöltöttem a szöveget...
2014. aug. 19. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor zavaró, ha a hangforrás a falhoz, padlóhoz van kapcsolódva. Pl. földre, falra tett hangszóró, vagy ha éjfélkor fúrod csavarbehajtóval a szekrényt. A hajszárító nem olyan gázos, és nem is megy sokáig, meg mindenkinél van.
2014. aug. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!