Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Társasház közös tárolóban...

Társasház közös tárolóban elhelyezett tárgyakra vonatkozik valamilyen törvény?

Figyelt kérdés
Az egyik kedves szomszédunk folyamatosan áthelyezgeti a babakocsinkat bosszantásból, átpakolássza, benyyomorgatja a cuccainkat és már történt kiírás ezügyben, hogy mindenki lássa. Most ott tartunk, hogy a lakásban kell tárolnunk. Mert nem tudunk mit tenni.Javaslatok?

2014. júl. 13. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

Sajna érdemi választ nem tudok mondani, de tudod hogy van a mondás:

"Közös lónak..."

2014. júl. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hülyék sajnos mindenhol vannak, én fél napra hagytam a tárolóban egy köteg spárgát, mire hazaértem már nem volt ott. Érted, egy adag madzag. Csak röhögni tudtam kínomban. Azóta semmit sem tárolok ott, és én is kiírtam a hirdetőtáblára, hogy remélem saját maga felkötéséhez vitte el aki elvitte :D
2014. júl. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De az a durva, hogy a másodikról cipelgetem le a babakocsit, mert egy hülye miatt nem tudom lent hagyni, mert mindig direkt eltolja...amióta kiírtam hogy ne nyuljanak hozzá rakják oda vissza, meg szándékosan még többször. Mondjuk irigy ránk az illető nagyon, és bocsánatot kért a hátam mögött, hogy csak felmosott, de nem nekem, hanem a páromnak. Nem értem, miért kell nekem, ilyen hülyeségekkel foglalkoznom gyerek mellett. Csak ha lesz mégegy gyerekünk,szóval elég hülye dolog, hogy más miatt, cipeljek le egy babakocsit..
2014. júl. 13. 20:28
 4/5 anonim ***** válasza:
De ha tudod ki az, akkor miért írod ki, miért nem beszéled meg vele? Amúgy nem hinném, hogy lehet bármit tenni, vagy elviseled, hogy arrébb teszi vagy felhordod a lakásba vagy megvered az illetőt. De még egy lehetőség van, hogy te is átrakod az ő cuccait, csak félő, akkor egy soha véget nem érő pakolásba kezdesz.
2014. júl. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megbeszélve, de szerintem nem lesz pozitív következménye.
2014. júl. 14. 20:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!