Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Orak ota furcsa hangokat...

Orak ota furcsa hangokat lehet hallani a mellettunk mellettunk levo hazbol. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Orak ota furcsa hangokat lehet hallani a mellettun levo hazbol. Eddig azt hittem hogy uvoltve sikit valaki de olyan furcsa ez a hang az is lehet hogy egy kutya vonyit de ilyen nagyon furcsan. Par perces szunetekkel. Mi lehet ez? Tudok valamit csinalni? Panelhazrol van szo nem ertem a szomszedok nem halljak? en folyamatosan hallom a nyitott ablaknal ugye. van 6-7ilyen furcsa hang aztan par perc csend de van amikor percekig szinte folyamatosan. bocsi hogy ide irtam de ilyenkor itt vannak meg emberek szerintem a legtobben
2014. jún. 16. 01:44
 1/7 anonim ***** válasza:
majd elhallgat.
2014. jún. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
nem lehet h szexelnek?
2014. jún. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem szex hangok. 1.jo csak en tok felek az ilyenektol es nem jo ezt hallgatnom:Dcsukott ablaknal meg megsulnek
2014. jún. 16. 01:48
 4/7 anonim válasza:
szurkálják egymást? :D az a baj h nem tudjuk milyen a hang mert nem halljuk
2014. jún. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Macska hang nem lehet? Azok nagyon furcsákat tudnak kiadni. Vedd fel a hangot, és töltsd fel valahova, hogy meghallgathassuk.
2014. jún. 16. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lakik a szomszédban kutya? Mert akkor valószínűleg az adja ki a hangot, lehet hogy csak álmodik, álmukban a kutyák szoktak fura hangokat kiadni, de az is lehet h valami baja van:S Nem ismered az ott lakót? Nem szokta bántani a kutyáját, ha van? Lehet állatorvoshoz kéne vinni, ha nem foglalkozik vele:/
2014. jún. 16. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
mindennapos gyilkolás
2014. jún. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!