Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek ciki lenne az...

Szerintetek ciki lenne az erkélyemen jógázni?

Figyelt kérdés
Nincs kertem és nem akarok a szobában gyakorolni.
2013. szept. 1. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, majd visszanézzük a Youtubon, amint feldobták a szomszédjaid.
2013. szept. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Magyarországon sok buta ember van,aki más életével foglalkozik,főleg,ha falusi vagy..na itt ciki lenne,itt bolondnak tudnak nézni ilyenekért..(itt életunt emberek laknak,ismerem mindet).

Viszont egy nagyobb városban már nem ciki.. :D

2013. szept. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Megyeszékhely,külvárosi rész,második emeleti téglalakás erkélye
2013. szept. 1. 15:43
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Teríts valamit a korlátra, akkor azért gondolhatják még azok is akik még így is látnak, hogy nem magamutogatásból csinálod. Az alsóbb szintekről pedig legalább nem lehet majd belátni. Egyébként pedig próbálj meg ne foglalkozni mások véleményével. Én sajnos így nem tudnék ellazulni (ami azért a jógához elég fontos), de ha neked megy, akkor csináld nyugodtan, cikinek nem ciki.
2013. szept. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kinek lenne ciki? Neked? Akkor ne tedd. Ha másnak, akkor meg ne törődj vele. Ismerősöm az udvaron csinálta a katákat. A mozgásra koncentrált és nem arra, ki nézi, ki nem.
2013. szept. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki? Gondolom, nem meztelenül csinálod...

Ez még falun sem ciki.

Más véleménye meg egyébként se érdekeljen.

2013. szept. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csupán annyiból, hogy a jóga (ha jól tudom) a befelé-fordulás, az önmagunk, és az önmagunkban levő világ, érzelmek és gondolatok mélyről való "előhozása", megismerése stb. stb.

Ha az erkélyen kezdel hozzá, engem legalábbis a külső zaj, a forgalom zaja, az autók-motorok stb. stb. eléggé zavarnának ahhoz, hogy az egészből egy jóízü levegőzésen, napozáson kívül semmi se legyen! :))


Odabent a lakásban, csendes magányban, talán hamarabb el tudsz jutni arra a szintre, ahol a fentebb írtak találhatók.

2013. szept. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es vagyok!

Persze azt nem írtad, hogy jóga-torna, vagy jóga-meditáció, amit csinálni akarsz?

2013. szept. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jóga tornáról van szó
2013. szept. 1. 16:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!