Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van még rajtam kívül olyan...

Van még rajtam kívül olyan ember aki így szeretne élni?

Figyelt kérdés

Nekem nem igazán jön be ez a "fogyasztó társadalom", sokkal közelebb érzem magamhoz a "természetes" életet.


például: [link]


2013. aug. 31. 16:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Sokan gondolkodnak úgy, mint te.

www.facebook.com/TrueActivist - tudom ajánlani figyelmedbe!


Ezen kívül léteznek Magyarországon termelői közösségek. Egy csöppet sem könnyű a munkájuk, de évezik. És nem neteznek napi több órákat, azért nem találkozol velük.


Az amish dolog nem hülyeség. Náluk nem első a vallás, hanem a termelői közösség. Az más kérdés, hogy vallási eredetük is van.


Aztán vannak, akik a kapitalizmus és termelői közösség között élnek. Ezek többnyire vidéken, állattenyésztéssel és földműveléssel, sör/pálinka főzéssel, bor termeléssel foglalkoznak munka után. Egy biokertészetet képzel el, amit délutánonként kezelnek, mert nem tetszik nekik a kapi-tili-toli.


Vannak, akik terményekkel folytatnak csere-kereskedelmet: 5 kg dióért kap 6 liter napraforgó olajat, stb... (apechesek és besúgó kommunisták ne itt éljék ki magukat!)


Ez a fajta gondolkodás ki lett irtva, pedig teljesen egészséges.

Remélem megtalálod a saját elképzeléseidet!

Keresgélj kitartóan!

2013. szept. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!