Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Most mégis mit csináljak? Már...

Most mégis mit csináljak? Már nagyon elegem van a szomszédainkból

Figyelt kérdés

Nos,a történet valahogy úgy kezdődik,hogy tegnap elszökött a cicám.És átmentem a szomszédhoz anyukámmal,hogy megkérdezzük látták-e a macskámat,és erre a nő alpári módon elkezdtett velünk kiabálni,hogy mi a francért keressük rajta a sz@ros macskánkat.Ezen persze nagyon kiakadtunk.És kb. 21:00-kor kimentem a kertbe megnézni,hogy esetleg nem jött e vissza a cica és ekkor megláttam,hogy a szomszédnő a férjével beszélget az udvarukon és a NŐ KEZÉBEN VOLT A MACSKÁM.Na én erre szóltam anyukámnak aki mondta,odamegyünk hozzájuk és kérdőrevonjuk őket,és mikor odaértünk szegény macskánkat a szomszédnő ledobta a földre.Én átnyultam a kerítésikön(szerencsére van rajta egy hatalmas rés)és visszavedtem a macskát.Aztán ma reggel meg hallottam,hogy a nő azt mondja a férjének,hogy mérgezzük meg a macskát


Bocs ha hosszú és zavaros meg helyesírási hibás,de teljesen ki vagyok akadva:(



2013. aug. 26. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Jelentsétek az állatvédőknek az esetet, és mondjátok el nekik is ugyanezt, amit tudtok. Ők majd megteszik a további lépéseket.
2013. aug. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
A te kötelességed a macskádat úgy tartani, hogy ne mászkáljon a szomszédba.A szomszéd meg olyan, amilyen. Vele pechetek van.
2013. aug. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Hát.. a kerítést meg kellene csináltatni, a macska meg tényleg a te felelősséged, ha "kijárós" cica, akkor bármikor ellophatják, elüthetik, megmérgezhetik... ezt nem lehet kivédeni, csak úgy, ha bent tartod az állatodat és (tudom, hülyén hangzik, de) veszel hámot és pórázt és te sétálsz vele a ketrben.
2013. aug. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
A macskabiztos kerítés amin biztos nem mászik át, kb olyan mint ami a börtönök körül van, vagy még durvább :D Ez nem igazán járható út. Szobafogság , felügyelettel való kiengedéssel talán megmentheti szegény macsekot az ilyen gonosz szomszédtól. A mérgezést bizonyítani lehetetlen, főleg ha más területén van kirakva a csali.
2013. aug. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
50%

A helyzet az, hogy ha tiéd a macska akkor te felelsz érte.


És ha szomszéd nem szeretné hogy bemászkáljon az ő területére a te macskád akkor neked ezt meg kell tudni oldani!


Sajnos jogilag ez van.

2013. szept. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Állatrendőrség! Addig tartsd távol a cicust a szomszéd kur*ától!
2013. szept. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
A felelős állattartás a macskára is kiterjed. Ebbe beletartozik, hogy a maccs nem kóricál össze-vissza. A megoldást már sokan használják. Zárt kifutót építenek a cicának a kertben.
2013. szept. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!