Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha tartok egy bulit, és...

Ha tartok egy bulit, és feljelentenek csendháborításért mi a teendő?

Figyelt kérdés
Feljelent, akkor azt hogyan tudom az én pártomra tenni? Pl. megcáfolni, nincs bizonyíték stb.
2013. júl. 30. 13:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi az hogy "az én pártomra tenni?"???
2013. júl. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mielõtt csinálsz bulit, jelentsd be a lakóknak, hogy most lesz egy kis hangoskodás,nézzék el neked.
2013. júl. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Így van szólj a szomszédoknak erről, egyezzetek meg hogy meddig menjetek el. Aztán ha gondjuk van előtte szóljanak át neked.

Ha pedig jön rendőr akkor sincs probléma megbeszéled velük a helyzetet, megkérnek hogy vedd lejjebb a hangerőt, szót fogadsz nekik és nincs baj.

2013. júl. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Semmi! Ahogy feljelentenek csendháborításért, 10 perc múlva kint lesz a rendőrség, majd azoknak magyarázkodhatsz, hogy nincs bizonyíték!! :D Ráadásul jó nagy bajba kevered az apucit meg anyucit, akik a fiatalkorú gyereküket jóhiszeműen egyedül hagyták...
2013. júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Talán nem kéne rohadt későn hangos bulit tartani, és a szomszédokat nem hagyni aludni. nekünk is voltak ilyen szomszédaink, na még az tett volna be, ha megpróbálták volna a szemetek letagadni...
2013. júl. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Illik szólni a szomszédoknak. Az alattunk lakók (felnőttek amúgy gyerekkel) szoktak elég zajos bulikat csapni, de mindig szólnak előtte, megkérdik nem gond-e.


Odáig nem kéne eljutni, hogy feljelentsenek.

2013. júl. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Bírságot fizetsz.
2013. júl. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kertesház, nagy udvar. betöltöttük a 18at. Sosem durvulunk, de a néni mindig mindenkit feljelent.
2013. júl. 30. 17:25
 9/11 anonim válasza:
én úgy hallottam, hogy ha kérsz egy papírt a község házán vagy min, akkor adnak és ha ki jön a rendőrség akkor megmutatod nekik, és nem tudnak semmit csinálni :D amúgy visszatérve a nénire...a kérdező a szomszédom lesz és az a néni mindenkit feljelent a hangos zenéért, aztán akkor a rendőrök bejáratosak lesznek hozzánk, mert minden nap hangos zenét hallgatok ?! :D
2013. júl. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ilyenkor csak akkor lehet bármi gond ha egyből kijön a rendőr és hallja hogy tényleg túl hangos, ha rendőr nem hallotta akkor szomszéd azt mondja hangos volt te azt hogy nem, bizonyíték nincs így semmi sem lesz.


Nekünk is van egy ilyen feljelentgetős szomszédunk(kertesház), egyszer kijött a rendőr és mondta hogy ez még nem számít hangosnak de vegyük halkabbra mert szomszédunknak nincs zenei ízlése, végül semmi sem lett belőle.

2013. aug. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!