Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszédnál éjjel-nappal...

A szomszédnál éjjel-nappal maximális hangerővel bömböl a TV, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Előző albérletből is azért költöztünk el, mert a fölöttünk levő nyugdíjas pár heti rendszerességgel tartott táncos bulikat, közös képviselő nem tett semmit, nekik meg amikor szóltam akkor még inkább tetézték a problémát. Rendszeresen azt csinálták hogy random időpontokban hajnalban kapcsolták be 5-10 percre max hangerőn a zenét, hogy mire kijön rendőr már csend legyen.


Itt szintén egy nyugdíjas pár van fölöttünk. Szintén a kedvességükről híresek a szomszédok körében. Éjjel nappal maximális hangerőn megy a TV, akkor is, ha alszanak. Hajnalban is zeng az egész lakás.



okt. 3. 11:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73%
Ha a villanyóra ésa biztosíték a folyosón van, kapcsold nekik le majd fel. Így a hűtő nem áll le, a tv meg várhatóan készenlétiben fog csak maradni.
okt. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Bent van az óra lakásban. 10 megprobalhatom, de viszont nem a lenti szomszédot fogja zavarni? Szerintem a célszemélyek úgy sem hallanák mert az övék 100-as hangerőn megy.
okt. 3. 12:23
 13/19 anonim ***** válasza:
74%
Rendőrt kell kihívni rájuk rendszeresen. és egyeztess a többi szomszéddal is, fogjatok össze.
okt. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, költözésen kívül (ami itt ugye kizárva), aligha lehet ilyen helyzetben mit csinálni. A közösképviselőnek lehetne még szólni, de az csak, tapasztalatból szólva, ideig-óráig működik csak, mert visszatér a gond.
okt. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
felettem is egy idősebb pár lakik, náluk is bömböl a tv-n. Hiába kértem őket szépen hogy legalább este 10 után halkítsanak nem érdekelte őket. Viszont mikor én vagyok kicsit hangos (köhögök, fürdök, porszívózok) már egyből verik a falat. Valami agyi problémájuk van,
okt. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
77%
Átmenni hozzá és állbabaszni
okt. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
70%
Előbb szólsz neki, aztán hanem változik, akkkr pedig a jegyzőnél lehet feljelentést tenni. A konstans zaj ugyanúgy csendháborításnak számít.
okt. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
68%
Benyomni a porszivot amikor nem vagy otthon
okt. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
#1, #15: Nálunk is ugyanez volt az előző helyen. Rettentő képmutató "life coach" anyuka + szellemi mélységben abszolút hozzáillő, vágósúlyban lévő apuka örökké otthon meresztették a feneküket, és úgy zajongtak egész nap, hogy az eszetlen trappolásuktól, dübörgésüktől zengett a lakásunk. Mintha elefántcsorda vonult volna mellettünk. Senkire nem voltak tekintettel, de ha bármi zajt hallottak, rögtön ütni-verni kezdték a falat meg rugdosni a parkettát, éjjel is. Nagyon nehezen bírtam cérnával, végül elköltöztem. Azóta is jó hírüket keltem mindenfelé.
okt. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!