Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Magyarországon minden városban...

Magyarországon minden városban taszító a buszpályaudvarok, vasútállomások környéke?

Figyelt kérdés

Mindig hallom kommentekből, hogy szinte mindegyik város csomópontjaiban évtizedes probléma van a közbiztonsággal, mégsem csinálnak semmit.

Ma pl. Székesfehérváron voltam a Piac téren, plázában, hányinger az egész, természetesen már 30 éve ez megy ott.

Tele csövessel, cigánnyal, sok láthatóan nem százas emberrel.

Vasútállomás detto ork hely.



tegnap 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
tegnap 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért vannak szebbek is az országban. De igaz, hogy sok olyan hely van, ahol sajnos leromlott az állapot.


A Fidesz nagyon sokat felújított, de azóta eltávolodott Istentől, legalábbis sokszor úgy látszik. Imádkozni kell, hogy a Fidesz legyen olyan, mint régen, és újítsa fel az állomásokat.

tegnap 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mármint azért kell imádkozni, hogy a Fidesz legyen újra hívő, aki Isten általi munkát végez.
tegnap 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na, inkább azért kell imádkozni istenhez, hogy szabadítson meg a gonosztól!
tegnap 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egerben mindig is biztonságos volt

Én sokat voltam ott, sosem volt semmi veszély

Még este sem

Persze voltak ott is kis olcsó kocsmaszerusegek, ott volt pár furább arc

ma 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!