Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kéményellenőrzés akkor is...

Kéményellenőrzés akkor is van,ha az én lakásomban nincs semmilyen gázkészülék? Csak mondjuk központi fűtés van a társasházban?

Figyelt kérdés

Folyamatosan kapom az értesítőket,h kéményseprők megpróbáltak bejönni,de nem voltam otthon, nem lett volna baj,ha találkozom velük,mer akkor legalább megkérdezhettem volna,h mit akarnak tőlem.

Régebben volt egy gázbojler a meleg vízhez,de azt már 1 éve leszedettem és villanybojlerre cseréltem. Nem tudom,h emiatt keresnek e.

Valaki tudna segíteni?

Lehet,hogy akkor is be kell jönnie a kéményseprőnek,ha központi fűtés van a társasházban? Nem értek én ezekhez a dolgokhoz,így fogalmam sincs, de nem tűnik logikusnak,hisz nálam max fűtéscsövek futnak,azt meg csak nem kell ellenőrizni.


aug. 15. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is gázbojlerünk volt, lecseréltük villanyra. De ők a kémény miatt jönnek, mert az még mindig létezik. Hozzánk is jönnek, felírják, hogy villanybojler van, és elmennek.
aug. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De utána már többet ugye nem kell beengedni őket?
aug. 15. 17:44
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
De, menni fognak, mert a kémény változatlanul ott van, és nekik azt kell ellenőrizni. Időközben beköthet valaki szabálytalanul egy gázkészüléket, vagy falifűtőt. Amíg a kéményt hivatalosan meg nem szüntetik, addig menni fognak. Be kell engedni őket, mert megbüntetnek. A szomszédom egyszer külföldön volt, mikor jöttek. 15 ezer forintjába fájt neki.
aug. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!