Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A konténerházak mennyire...

A konténerházak mennyire használhatók életvitelszerűen?

Figyelt kérdés

Mivel a legolcsóbb, leglepukkantabb kertes házak is 30m-nál kezdődnek (a szükséges felújítások után inkább 40m), ezért elgondolkodtunk, hogy lehet érdemesebb lenne konténerházban gondolkodni.


Mennyire más ezekben az élet, mint a klasszikus házakban? Főleg olyan emberek véleménye érdekelne, akik ilyenben élnek/éltek.



aug. 5. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet téliesíteni, klímát beszereltetni, szóval teljesen olyan, mint egy rendes ház
aug. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól szigeteltek, nagyszerűen lakhatók. Mint egy könnyű szerkezetes ház. Nyugodtan beruházhattok rá.
aug. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
Okosan kiírtad. Az otthon kategóriában értelmesebb válaszokat kapnál... Miért nem nézi végig az emberek 10%-a a lehetséges kategóriákat??? 🙄
aug. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
De nem jon ki olcsobban. Teliesitessel stb
aug. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 UlfOrmson ***** válasza:
100%
Én mobilházban élek. Miután leszigeteltem és berakattam egy klímát szinte semmiben sem különbözik egy sima háztól
aug. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
De a telekkel is számolni kell, ahova helyezed.
aug. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én laktam konténer házban belül 5cm üveg gyapot, kívül 10cm EPS. Klímával futottunk, nyáron nem melegszik jobban mint egy tégla házban. Volt egy nagyon zavaró dolog, ha ment a centrifuga akkor az egész ház padlóján érezhető a rezgés de végülis meg lehet szokni azt is. Télen nagyon párás tud lenni, tehát hovisszacserelos ventilátor mindenképpen ajánlott.
aug. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!