Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Angliában vagy Németországban...

Angliában vagy Németországban jobb élni?

Figyelt kérdés

Amikor befejeztem a sulit, akkor fixen elhagyom az országot és azon gondolkodom, hogy hol lehet jobb az élet.


Semmi specifikus dolgot nem kérek, csak úgy általánosságban kinek milyen tapasztalatai vannak egyik, másik vagy mindkét országról.


Tudom, hogy hatalmas országok eltérő területi szokásokkal, így még azt is hozzátenném, hogy Németországban és Angliában is az északi részekre mennék.



júl. 28. 10:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Ezt csak egy spanyol weboldalon tudják neked hitelesen megválaszolni!
júl. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Amelyiknek a hivatalos nyelvet jobban beszeled.

Viszont suli utan, 0 tapasztalattal... Sok sikert, kelleni fog.

júl. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Angliába nehéz kimenni a Brexit miatt. Szóval felejtős, ha csak nincs valaki, aki az x nagyságú fizetésével felelősséget vállalna érted.
júl. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nagyon mélyen vagytok agyilag ebben az országban, ez az egyik oka annak, hogy megyek és soha vissza sem jövök...


Most sem sikerült a kérdésre válaszolnotok, csak a saját szánalmas világotok problémáit akarjátok rám vetíteni...


Javaslom újra átolvasni a kérdésem, hátha sikerülni fog megérteni, hogy nem azt kérdeztem milyen nehéz lesz vagy hogyan jutok Angliába...


Megsúgom nektek rosszindulatú barmok, hogy MINDKÉT NYELVET PERFEKTÜL BESZÉLEM ÉS OLYAN SULIT FOGOK VÉGEZNI AMI "HIÁNYSZAKMA" ANGLIÁBAN (ÉS NÉMETORSZÁGBAN IS) PÉLDÁUL ÉS ÍGY A PONTHATÁRT IS BŐVEN HOZNI FOGOM GOND NÉLKÜL!!!



De látom, hogy itt csak rosszindulatú és hígagyú emberek vannak, így teljesen felesleges volt ide regisztrálnom a kérdés miatt...

júl. 28. 15:41
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Hidd el, egy paran kulfoldrol valaszolunk regota.

Ha ennyire adottak az alapok, es tudod hogy mit csinalsz, akkor minek ez a kerdes?

Es meg mindig, sajat kriteriumok szerint valasztunk orszagot, szoval ha befejezted a hisztit, dontsd el hogy igazabol te melyikbe mennel, ugy hogy nem a penz szamit.

júl. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Menj, nekem nem fogsz hiányozni a bunkóságoddal együtt. Angliában élő barátnőm mondta, hogy nem olyan könnyű most már kimenni oda, de akkor ne hidd el. 🤣
júl. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én Angliában élek és mi itt szeretünk élni . Nem mennénk vissza!

Ha ezt választod alaptőke szükséges mert drága a lakhatás és egy fix munkahely amit már otthonról intézel.

Ha biztos vagy abban , hogy eléred a ponthatárt akkor hajrá!

júl. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
5 éve élek Németországba de eddig pénzen kívül semmit nem értem el.. van 18.000 euró félretett pénzem. És? Semmi más nincs.. oké egy 26 éves autóm van...ennyi..
júl. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Senior Séf ***** válasza:
86%

"Amikor befejeztem a sulit, akkor fixen elhagyom az országot"

A hídon akkor kell átkelni, amikor odaér az ember. Addig még nagyon sok minden történhet.

júl. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%

It depends on your personality and language skills...

Es hängt von deiner Persönlichkeit und deinen Sprachkenntnissen ab...

júl. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!