Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kárpátaljai magyar vagyok,...

Kárpátaljai magyar vagyok, másfél éve költöztünk Magyarországra. Falun vettünk házat,sose kérünk senkitől semmit, mivel a férjem jól keres, mégis bárki a helybeliek közül szóba áll velem dolgozni küld. Miért?Nem értem. Kislányom még 2 éves sincs.

Figyelt kérdés

júl. 22. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem Kárpátaljához van köze, hanem a faluhoz. Ilyenek a falusiak... Beleütik az orrukat mindenbe is.
júl. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem nagyon értem, nem szoktál panaszkodni? Max akkor érteném, hogy megkérdezik, miért nem dolgozol. Amúgy meg senkinek semmi köze hozzá.
júl. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem panaszokom, idegeneknek meg pláne. Lehet nem élek elég nyomorultul 😅.
júl. 22. 15:15
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
A falusiak ilyenek
júl. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%

Tudnak gonoszok lenni a falusiak. Betolakodónak tartanak, és irigyek. Így látom a helyzeted. Tarts távolságot tőlük!

De már nemsokáig kell elszenvedni az emberek rossz indulatát.

Egy új világ veszi kezdetét, mely Istentől származik!

júl. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
2006-tól kezdve kezdte el a mi társadalmunk ugatni a másikra, hogy: "Mennyé dóóóógozni!": boldog-boldogtalanra ugatták. Még ma is vannak, akik ezt a "príma" magatartást ok nélkül is vonítják.
júl. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! Kell egy bizonyos idő mìg megszokom.

Attól tartok ha elmegyek dolgozni akkor sem lesz jó az itt lakóknak, mert akkor a munkahelyet fogom elvenni a törzslakosoktól.

júl. 22. 19:00
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha dolgoznám, akkor azon menne a hápogás meg a pletyka, hogy miért nem vagy otthon a gyerekkel. Higgy nekem.
júl. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia

Én még háború előtt jöttem, de már akkor is megfigyeltem, hogy két társadalmi csoportra szakadt az ország, az egyik fele kimondottan kedvel minket, külhoni magyarokat, ennélfogva alapból egy pozitív attitűd az amit felénk kimutatnak, a másik fele pedig gyűlöl - nekik úgyse fogsz megfelelni, bármit csinálsz, süt belőlük a rosszindulat és igyekeznek keresztbe tenni.

Nekem is volt olyan, aki szerint menjek vissza hát kitört a háború, ha egyszer anno kivándoroltunk miért nem megyünk védeni a hazát 😂 Erre inkább semmit se mondok, aki szerint a Kárpátaljai magyarok kivándoroltak… Másik aki szerint mindenki olyan nemzetiségű ahol született, tehát mi nem vagyunk magyarok. Erre annyit mondtam, jó hogy nem Tunéziai nyaraláson születtem, mert most fekete lennék 🥹

júl. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Tájékoztasd az illetőt arról, hogy amennyiben hozzájárul anyagilag a létedhez bármilyen szinten is, szívesen meghallgatsz bármilyen tanácsot, egyébként pedig pofa súlyba!
júl. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!