Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nyugdíjas szomszédom minden...

Nyugdíjas szomszédom minden vasárnap délben kezd el füvet nyírni? Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
80 éves, mindig otthon van, de neki mindig ilyenkor jut eszébe.
júl. 14. 11:53
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
3-as: mégis kit lehet értelmeset válaszolni egy ilyen kérdésre? Eleve nem jut eszébe senkinek se rendszeresen vasárnap délben füvet nyírni.
júl. 14. 12:30
 12/31 anonim ***** válasza:
ELső körben érdeklődj az önkormányzatnál, hogy milyen szabályok vonatkoznak a fűnyírásra. MInden településen mások a szabályok, úgy mint hétköznap, szombaton, vasárnap. Vasárnap sok helyen pl. egyáltalán nem megengedett a motoros fűnyírás.
júl. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
0%
Neki eszébe jut. És az elfoglaltságai közt szerepel a fűnyírás, de nem szerepel a gondolatolvasás. Hogy várhatsz el viselkedésváltozást úgy, hogy az illetőnek fogalma nincsen, hogy ez téged zavar?
júl. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
33%
A 10-es azon hisztizik hogy mások nem úgy ugrálnak ahogy ő fütyül. Vasárnap meg nem lehet füvet nyírni, feljelentés.
júl. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
64%
Ajánld fel neki, hogy majd te lenyírod, 50 nm az gondolom, 10 perc, annyit kibírsz, edzésnek is jó, mindenki boldog.
júl. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
76%
Hol tart az ügy? Mit mondott, amikor megkérted, hogy máskor csinálja, vagy felajánlottad, hogy segítesz neki máskor lenyírni?
júl. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Hol tartana? Direkt csinálja, hogy provokáljon. Amikor jönnek vendégek és a teraszon beszélhetünk, direkt beindítja vagy a kompresszort vagy a flexet. Egy időben rendszeresen üvegeket dobált át hozzánk, aztán amikor lett kamera leállítottam. De azt is letagadta, meg megfenyegetett hogy belém vágja a kést.
júl. 14. 12:57
 18/31 anonim ***** válasza:
25%

A 10-es azon hisztizik hogy mások nem úgy ugrálnak ahogy ő fütyül.

Hol irtam hogy kell barki is ugraljon nekem? Plusz en meg nem laktam olyan helyen ahol vasarnap tilos fuvet nyirni...

júl. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
De az istennek nem kéred meg, hogy ne tegye!
júl. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Ja, hogy ezt így egyébként meg lehet tenni, míg nem szólnak az embernek? Nem fogom megtenni azt a szívességet, hogy lássa rajtam, hogy sikeresen idegesít. Ezért kérdeztem, hogy mit lehet ezzel kezdeni?
júl. 14. 13:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!