Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen lehet Kolumbiában élni?

Milyen lehet Kolumbiában élni?

Figyelt kérdés
Bolondja lettem a latin nőknek, legszívesebben kiköltöznék valamelyik latinamerikai országba. Gringóként lenne esélyem? Van valakinek tapasztalata?

júl. 13. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
22%
Semmibe vennének ilyen ostoba elképzelésekkel.
júl. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
68%

Nekem is nagyon tetszik a latin-amerikai és a karibi életfelfogás, nyugdíjas koromban is oda tervezek majd visszavonulni. Szerintem menj ki egy hónapra, tapasztald meg hogy milyen. Ha jó munkád van amit bárhonnan tudsz végezni, akkor nagyon jó életed lesz kint. Ha mész, akkor Medellínbe menj. Ott a legnagyobb az élet, és biztonságosabb is mint Bogotá. A latinák meg szeretik a gringokat, csak ne Tinderen akarj ismerkedni, mert a végén még kirabolnak. A Parque Lleras tele van szórakozóhellyel, és mivel teljesen lekerített és minden bejáratnál katonák állnak, biztonságos is. Én a helyedben ott próbálkoznék csajozni. A gond csak az, hogy kevesen beszélnek angolul, úgyhogy a kommunikáció okozhat gondot.


Az #1-el ne foglalkozz, nem tudom mi ezen az ostoba elképzelés. Nagyon sokan költöznek az USA-ból is Kolumbiába, DR-be, Mexikóba stb. Nyilván akkor éri meg, ha van egy jó távmunkád vagy valami passzív jövedelmed.

júl. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!