Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Németországban az ügyintézők...

Németországban az ügyintézők kedvesebbek a hivatalokban mint Magyarországon?

Figyelt kérdés

júl. 4. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapvetően nagy általánosítás, de tapasztalataim szerint többnyire igen
júl. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom hogy igen.
júl. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Eddigi tapasztalataim alapján igen, sőt a kórházakban is kedvesebbek az orvosok és a nővérek. A háziorvosi praxisban ahova járok a dokik normálisak, a recepción az alkalmazottak türelmetlenek de még elfogadható a viselkedésük.
júl. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdekes, én pont azt tapasztaltam Németországban, hogy sokkal lenézőbbek és bunkóbbak, mint Magyarországon, eggyel majdnem össze is vesztem, pedig engem aztán nehéz felidegesíteni. És nem, nem nézek ki muszlim segélyenélő bevándorlónak, német származású vagyok folyékony némettudással, kék szemmel meg minden ilyennel, mégis olyan arroganciát tapasztaltam ott több helyen is, amit itthon nem.
aug. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!