Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van itt olyan, aki mostanában...

Van itt olyan, aki mostanában költözött Angliába? Tényleg csak egészségügyben lehet elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
2023. máj. 17. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Angliaban élő kint dolgozó csoportokat keress meg . Anno a informatika vendéglátás vitt ki sokakat hotelek szakácsai cukrászai pincerek kerestek jól. A mosogatas futarkodas gyári meló nem mindig azt adja ami igényes . Tömegszállás lepra épületek ostoba alja kollégàk , drága szobabérlet .
2023. máj. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%

1-es válaszát kiegészítem: Facebookon keress, vannak ilyen csoportok.


Egyébként szerintem kizárt, hogy 1 területen lehetne csak elhelyezkedni.


Én voltam kint Dániában. Egy korábban megírt választ idézek:

"Dolgoztam külföldön is, Dániában. Csak nyári szezon munkára, néhány nap híján 2 hónapot. Jobb volt a bér (1.850 Ft nettó és nem kellett fizetni lakbért, se rezsit (igaz, nyáron voltam ott, fűtés nem volt, lakókocsiban laktam - ők biztosították)) és álmélkodtam az ottaniak hozzáállásán, nem magyar szemlélet van ott. Többet keresnek ott az emberek (igaz drágább is az élet), de úgy láttam, hogy általánosságban boldogabbak is. Nem írok erről többet, mert hosszú, legfeljebb kérésre.


Általuk mentem ki: [link] A megállapodott bért megkaptam. A papír munkát elvégezték."

2023. máj. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!