Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tippeket kérek, hogy milyen...

Tippeket kérek, hogy milyen zeneszámokat vegyek fel a lejátszási listámra? Kisgyermekes család költözött fölénk, éjjel 1-kor még páros lábbal ugrál. Reggeltől nekik kéne minket hallgatniuk. Mi nem lennénk itthon.

Figyelt kérdés
Olyasmikre gondoltam mint: C.P.G- Erdős Péter, Belga-Kalauz, Rózsaszín Pitbull- Ne szívjál fűvet, stb.. Lehetőleg alpári legyen az ajánlásod.

#szókimondó szövegek
2022. jún. 7. 18:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg minősíthetetlen sok ember viselkedése - és ez hatványozottan igaz azokra, akik "biológiai csodaként" próbálják beállítani a külvilág felé, hogy sikerült lefénymásolni magukat! Ettől függetlenül azt javaslom neked kérdező, hogy első körben próbálj meg velük kommunikálni a probléma megoldásának lehetőségeiről. Ne várd, hogy erre hajlandóság fog mutatkozni a részükről, de ezután nyugodt lehet a lelkiismereted, amikor "kiásítod" őket a lakásukból egy Anthrax vagy egy Slayer album ismétlődő lejátszásával. Az emberi oldala a párbeszédre tett javaslatomnak inkább az, hogy más emberek nyugalmát is jó eséllyel zavarod egy ilyen "művi beavatkozással",- amivel teljesen feleslegesen szerezhetsz új ellenségeket! Gondold át!
2022. jún. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! Más szomszédot nem zavarnék, mert ők az egyetlenek. De igazából nem gondolom teljesen komolyan, csak ha már az idegbaj szélén leszek. Beszéltünk velük, de egy gyermekkel nem könnyű ezt tudom én is. Szerencsére csak pár hónapig maradnak, úgyhogy van esély arra, hogy a konfliktus ne éleződjön ki. A Dimmu Borgir és a Behemoth nagyon jó tipp, ismertem őket de ezek az eszembe sem jutottak. Még egy jó pajzán múlatós is jó lehet!
2022. jún. 8. 12:38
 13/13 anonim ***** válasza:
58%

Echelon himnusz!


[link]


Vagy mehet zene nélkül az eredeti is amiből samplerezték a szövegeket


https://www.youtube.com/watch?v=6fsAN1aqRjE

2022. jún. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!