Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen Salgótarjánban az élet...

Milyen Salgótarjánban az élet mostanában?

Figyelt kérdés
2022. máj. 21. 20:08
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Tíz vagy húsz éve is ilyen volt?
2022. szept. 23. 18:06
 12/18 anonim ***** válasza:
83%

Akkor leszek én az ellenpélda. Egy haverom költözött ide Pestről jó néhány éve már. Ő a X. kerületben lakott. Azt mondta, nem veszélytelen Tarján, de az ottani állapotokat mégsem übereli. Az akkori lakása árából vett egy sokkal igényesebbet, ráadásul a hitele fennmaradó részét is kifizette. Talált munkát, igaz kisebb a merítési lehetőség, de ha nem diplomás melót keres az ember, akkor nem akkora a ülönbség fizetések terén. Hitele, törlesztése, albérleti díja nincs, így sokkal jobban jön ki.

Én pedig követtem a példáját két éve. Nálam annyi a különbség, hogy én visszajárok dolgozni a fővárosba, mivel heti 2-3 nap a munkaidőm, és az utazásra fordított öszeg nagy részét fizeti a munkáltatóm. Igaz nagyon hosszú az út, de valamit valamiért. Nekem is hitelre volt lakásom, aminek az árából egy kis családi házat és egy kis lakást vettem itt, utóbbit kiadtam. Hiteltől én is megszabadultam. A város mindennel el van látva, szórakozási lehetőség talán kevesebb, de nekem pont elég, inkább kirándulósok vagyunk, arra meg rengeteg lehetőség van ezen a környéken

2022. szept. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
66%
#12 Fantasztikus hely Tarján ugye hogy ugye? 😀🤣🤣
2022. szept. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

"A város mindennel el van látva"

Főleg, ha heti több nap felmész a fővárosba. Mert Tarjánban egy normális ruhabolt nincsen.

2022. szept. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
#14 Na ne már, ott vannak a turik. 😲
2022. szept. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Sok jó turi van?
2022. szept. 27. 15:04
 17/18 anonim ***** válasza:
78%
Van egy pár 😁
2022. szept. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Szürke úgy általában minden, főleg a nagy épületek.
2022. dec. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!