Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Én mint foberlo,hogyan tudom...

Én mint foberlo,hogyan tudom figyelemmel kiserni,hogy az alberlo mindent rendesen fizet -e?

Figyelt kérdés
Hogy na halmozzon fel esetleges tartozast a lakásra
2020. dec. 23. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Elkéred a rezsi pénzt a lakbérrel együtt és befizeted.

Ha te inézed biztosan tudod, hogy rendben.

2020. dec. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez nem jo, mert ha az en nevemen van es elhasznaltak 100e Ft ertekben vizet+villanyt+az alberlet penz es mondjak hogy nem fizetik ki, akkor az en nevemen van, ergo en tartozok a szolgaltatonak, az alberlo meg mokasan meglép
2020. dec. 23. 20:56
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Erre való a kaució.
2020. dec. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ami nem minden esetben fedezi a fogyasztas mennyiseget.. 3-4 gyerekes csalad siman tul tudja lepni a kaucio osszeget. mas megoldas?
2020. dec. 23. 21:02
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindent átállítasz kártyásra, akkor tudnak fogyasztani, ha befizették.
2020. dec. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
mondjuk ez mar jarhatobb ut
2020. dec. 23. 21:09
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ő nevükön van az óra, akkor a tartozásukhoz semmi közöd.
2020. dec. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen az órát a nevükre kell iratniuk, amíg ott laknak.
2020. dec. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Mi elkuldjuk e-mail-ben a bizonylatot a befizetesrol a tulajdonosnak.
2020. dec. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi feltöltősre cseréltük a villanyt, kb 12 ezer forint volt, a gázt már nem vállaltuk be, mert az egy százas lett volna. Így utólag azt is ki kellett volna cserélni, rengeteg fejfájástól kímélt volna meg minket. Nem csak bérlők miatt de eladás után is, amikor az új tulaj nem akart bemenni a közművekhez, és még hónapokig az én nevemre jöttek a számlák. Szóval bármennyibe is kerül, ezt választanám. A víznél azt hiszem nem lehetséges, de az már elenyésző, és a kaució azt már fedezi. Esetleg elkérsz rá előre 5-7 ezer forintot, és fogyasztás szerint kiegészítik vagy visszakapnának belőle minden hónapban. Szerintem fentebb is így gonolták, hogy előre kérnéd el, nem utólag. Fogyasztás szerint pedig utólag mehetne az elszámolás. Netet maguk intézzék, és meg is vagy. Ha van közös költség, én azt is előre elkérném
2020. dec. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!