Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan miért fogják a sikertele...

Sokan miért fogják a sikertelenségük arra, higy férfiak, amikor csak azérrt nem tetszenek senkinek mert rondák?

Figyelt kérdés
Mindig olvasni, hogy a nőknek mennyivel könnyebb, amikor ronda nőként ugyanúgy nehéz mint ronda férfiként. Erre mindenki azzal jön hogy :"na ha én nő lennék". Miért? Tényleg ennyire tévképzetűek?

2019. jún. 7. 09:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem hiszek abban egyébként, hogy van ronda nő.
2019. jún. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ha tényleg a külső számít,akkor miért vannak helyes férfiak egyedül? Pl. Haverom arra panaaszkodik hogy nem talál rendes lányt. Pedig ő sokkal jóképűbb,és helyesebb nálam. Őt sokkal többen megtalálják,még se tud párkapcsolatot kialakítani,és nem csak 1 ilyen barátom van.
2019. jún. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Riki miller ***** válasza:
Amerikában egy felmérés szerint a férfiak 99%-a maszturbál , míg a nők csak 40%-a.Ha egy nő rámozdul egy féerfira az esetek 90% vagy tobb , rákap a csalira. De ha egy csávó mozdul egy nőre az esetek csak 40%-a kap a csalira . a férfiak nemivágyakozása erősebb mint a nőké vagyis könnyebb elcsábítani őket.
2019. jún. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Jöhettek a statisztikákkal, de a végén igy is úgy is lúzerek vagytok, de fogjátok arra hogy péniszetek van..
2019. jún. 7. 11:20
 15/20 anonim ***** válasza:
Te meg erősen egoista. Másokat lenézel. Tudod ez az undorító viselkedés.
2019. jún. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta higy kedves vagyok
2019. jún. 7. 11:31
 17/20 anonim ***** válasza:
Aki ebben a kérdésben idáig tanúbizonyságát adta annak, hogy egy frusztrált, lúzer senki, az egyedül te vagy, kérdező.
2019. jún. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Férfiként tényleg nehezebb. Eleve a kezdeményezés és a hódítás többnyire a férfiakra van hárítva. Sokkal több nőt hallani arról panaszkodni, hogy mennyi srácot kell visszautasítaniuk, mint fordítva. Valahogy arról sem nagyon hallani, hogy a férfiak igényei lennének elszállva. A nők elszállt igényeiről viszont hallani.

Ha tetszik neked, ha nem, nőként tényleg könnyebb.


Plusz, ha ez zavar, akkor nézd meg a másik oldalt is. Rengeteg nőt hallani panaszkodni, hogy azért nem talál munkát, mert nő. Azért nem veszik komolyan, mert nő.



"Jöhettek a statisztikákkal, de a végén igy is úgy is lúzerek vagytok, de fogjátok arra hogy péniszetek van.."

Ezen azért jót röhögtem... :D Van péniszem, nem vagyok lúzer, a statisztikák pedig makacs dolgok. De, biztos ez a kis mondatod írja át a világot.

2019. jún. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Nekem mind1, a valóságot úgyis tudják akiknek tudni kell :)
2019. jún. 7. 15:38
 20/20 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:

Ha egy ronda nő kisminkeli magát, akkor szebb lesz. Ha egy ronda férfi kisminkel magát, akkor ronda homokos lesz.

Magyarán a nőknek azért van mihez nyúlni, ha rondának gondolja őket a társadalom, vagy ők magukat, míg a férfiaknak ebben csöppet nehezebb dolguk van.


Any more questions? :D

2019. jún. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!