Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki a legokosabb ember akit...

Ki a legokosabb ember akit ismersz? Aki okosabb nálad

Figyelt kérdés

Hogyan jellemeznéd, milyen beszélgetni vele?

Milyen beszélgetni egy olyan emberrel akiről egyértelmű, hogy a legáltalánosabb értelemben értelmesebb nálad?



2019. máj. 30. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Nálam okosabb ember nincs.
2019. máj. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha választanom kellene, hogy én legyek-e a legokosabb ember a teremben, vagy a legbutább, akkor a legbutább szeretnék lenni, mert akkor tudok másoktól tanulni. A másik opció nem elég kihívás. Több olyan embert ismerek, akit okosabbnál tartok magamnál, de saját magam annak tartom. Sokakkal más-más dolog az erősségünk, ami nekem magas, abban ők profik, de mindig akad 1-2 dolog ami inkább az én erősségem. Olyan emberrel még nem beszélgettem, aki kivétel nélkül mindenben messze felülmúlt, de nagyon szeretnék. Nem feszélyez, nem érint rosszul, inkább tanulási lehetőségnek tartom.
2019. máj. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mit jelent, hogy valaki "okos"? Az okos konkrétan miben okos? Mindenben okosabb nálad/nálam? Az lehetetlen...

Inkább csak több az élettapasztalata és rutinos.

2019. máj. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az egyik legjobb barátnőm nagyon intelligens.

Van még egy netes haverom akiv 4 éve kezdtünk beszélgetni, ő is nagyon okos.

Illetve az osztályomban van még pár zseni, de ők nem állnak közel hozzám.

Őket nem igazán tudnám sorrendbe tenni :)

2019. máj. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az egyik csoporttársam itt az egyetemen. Nagyon filozófus a szentem, igazából miatta kezdtem el magamtól is belenézni a filozófiába, történelembe jobban :D. Jü vele dumálni az ilyenekről, sosem érezteti velem, hogy hűű de okosabb lenne, egyszerűen én kérdezek többet ha beszélgetünk.
2019. máj. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1, Egy volt munkatársam volt ilyen;

2, Sok dologról tud a világ dolgaira vonatkozóan, kitart a nézetei, az elhatározásai mellett, gyors gondolkodásra, cselekedetekre képes, viszont rendkívül módon ki tud másokat osztani: nem áll meg előtte senki, ha megharagszik valakire;

3, Amikor beszélgettem vele egyrészt félelmetes stílusa miatt volt, hogy paráztam mellette, de éreztem, hogy közben tanít is.

2019. máj. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az uncsitesóm. 27 éves férfi.

Nagyon jó vele beszélgetni meg poénkodni, de még jobb vitatkozni. Jóformán ő az egyetlen ember az ismerőseim között akinek élmény hallgatni a véleményét érveit stb.. néha neki van igaza, néha nekem de mindig elfogadjuk, ha meggyőzött a másik. Máskor meg nem jutunk dűlőre, de az sem baj.

2019. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az értelmes nálam azt jelenti, hogy bölcs, tájékozott, magas az IQ-ja és az érzelmi intelligenciája is.

Több ilyen embert is ismerek, és nagyon jó velük beszélgetni. Mindig tudnak érdekeset mondani, de ha valamihez épp nem értenek, azt is bevallják, és nem kezdenek okoskodni a témában. Humoruk is van és mindig udvariasak.

2019. máj. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!