Szerintetek az online felületekre jellemzőbbek a külön világban élő emberek?
A téma alatt pl. az inceleket értem, akik a neten találnak egy közösséget, de nyugodtan lehet gondolni az itteni női felhasználókra is.
Szerintetek ezek az emberek mennyire festenek reális képet a dolgokról? Mennyire sikeresek az ismerkedésben? Miért gondolkoznak sokszor logikátlanul?
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz0.png)
Mert leírni valamit könnyű, cselekedni már nehezebb.
Mondok egy példát. Együtt élsz valakivel, aki mondjuk tolószékbe kerül. Persze írásban mindenki azt mondaná, hogy csak ezért nem hagyná el a párját és mindig mellette maradna. Ez papíron szépen néz ki, de a valóság nem ezt tükrözi. Idővel előjönnek gondok, az életed sokkal nehezebb lett, sok dologról le kell mondanod. Aztán egy idő után már nem tudod elviselni és lelépsz.
Másként fogod látni a dolgokat, hogy ha ténylegesen abban a konkrét szituációban kellene élned.
A megcsaláshoz meg csak annyit, hogy utólag mindenki nagyon okos. Példa: Julikát megcsalta a férje, de fingja se volt róla. De bezzeg amikor a barátnőjét, Marikát, is megcsalta a férje, akkor előjön a "ááá, én tudtam, hogy megcsal, mert az én férjem is ilyen volt, kellett volna a jelekre figyelned".
Elméletben minden jól hangzik, de a gyakorlatban nem ilyen egyszerűek a dolgok.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!