Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magas vagy a mély hang a...

A magas vagy a mély hang a kellemesebb?

Figyelt kérdés
Te egy magas vagy egy mély hangú ember beszédét hallgatod szívesebben?
2019. márc. 11. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább mély, nem véletlenül ilyen a legtöbb rádiós műsorvezető/bemondó hangja.
2019. márc. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beszéd esetén igazából mindegy, a nagyon magas hang már viszont kissé zavaró tud lenni. Ha viszont énekről van szó azt kifejezetten imádom, ha bizonyos részei felmennek az egekbe (nem az egész, értelemszerűen).
2019. márc. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább mély
2019. márc. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább a mély hang a jobb számomra. Mert érdekesebb, mint a másik.
2019. márc. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb mély hangot simogatónak találom, a magasakat rosszul viselem.
2019. márc. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha férfi, akkor mély.
2019. márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Huh, hát csak részben kapcsolódik a kérdésedhez : év elején a fősulin egy kevésbé népszerű tárgyat hallgattam, ezért több évfolyam volt összevonva. Lehetett kérdezni az oktatótól, előttem pár sorral ült egy idősebb pasi, ő jelentkezett, felszólították : olyan mély, érdekes dörmögő hangja volt, számomra az valami izgalmat keltett bennem, kerestem a tulajdonosát, eléggé meglepő férfi volt : hosszú haj, bőr nadrág, bakancs, az oldalán valami kis bőr tagyó, tehát teljesen az ellentétem, de mégis olyan izgató volt az a mély hang, esküszöm abban a pillanatban azt éreztem, hogy d@gjon meg :D nagyon durva volt!
2019. márc. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!