Magyarországon az emberek miért foglalkoznak mindig másokkal?
Nem vitageneráló kérdés, szimplán érdekel. Azóta tudatosult csak bennem ez igazán, mióta külföldön élek. Sokkal keveebb a rosszindulat, áskálódás, rosszindulatú kibeszélések, megbámulások az utcán. Összességében én úgy veszem észre, hogy sokkal elfogadóbbak az emberek. Csak hogy egy példát hozzak, rendszeresek itt az olyan kérdések is, hogy xy miért hord ilyen-olyan nadrágot, ezzel-azzal a felsővel. Nos, amíg nem meztelen én pont lesz*rom hogy miben van, egyesek miért éreznek rá kényszert hogy azzal foglalkozzanak ami nem tetszik nekik? Ez most csak a legegyszerűbb példa volt, ezen kívül van még 100.
Szerinted?
Népünk lenéző a sajátjaival szemben. Ha 1* tévedett, vétett az az egyén, akkor 100*-osan ki lesz ilyen terén pécézve, sajnos.
Hogy miért van ez?
Mert nincs se konfliktusmegoldó képessége-, se problémamegoldó képessége népünk embereinek. Pedig mennyi pszichológus, egyéb "sikeres" támogató intézmény van ebben az országban...
Köszi a válaszokat!
#4 azért van különbség a 2 eset között. Én a "mással foglalkozást" nem rosszindulatból teszem, hanem szimpla kiváncsiságból. A kérdés is CSAK olyan emberekre vonatkozott akik rosszindulattal nyilatkoznak embertársaikról. Akik szimplán kiváncsiságból azokkal nincs semmi baj, ugyanis ilyen az emberi természet; kiváncsi.
Remélem érthető volt a magyarázat és több ilyen válasz nem érkezik, mert a kérdés szempontjából értékelhetetlen.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!