Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mást is ennyire hidegen hagy...

Mást is ennyire hidegen hagy a politika?

Figyelt kérdés

A családomban, és az ismerősi (barátok, kollégák stb.) köröm nagy része elég jól képben van a magyar politikával. Szinte nincs olyan összejövetel, ahol ne kerülne elő a téma, én meg ilyenkor általában csak csendben hallgatok.

Engem ugyanis egyáltalán nem foglalkoztat ez a dolog. Annyit éppen tudok, hogy ki a miniszterelnök meg a köztársasági elnök, meg 1-2 képviselő nevét, de ennyi.

A többiek azonban minden nap olvassák a különböző híroldalakat, és arról beszélnek, hogy ki mit csinált, mit nyilatkozott, ki-kivel egyezkedett, vagy kinek szólt be, mit tárgyalt az országgyűlés, ki mit szólalt fel stb. Én meg a legtöbbször még azt sem tudom, hogy kik ezek az emberek, akikről szó van.

Én nem követek egyetlen politikust sem közösségi oldalakon, ezzel kapcsolatos híreket sem olvasok meg semmi ilyesmi, szóval nemigen vagyok képben, hogy mik történnek épp a magyar politikai életben.

Ezzel más is van így? Titeket érdekel a politika? Ha nem, akkor pedig miért nem?



2018. dec. 17. 15:59
1 2
 11/15 Metionin ***** válasza:
Dettó így vagyok vele mint te, kérdező. Sosem érdekelt a politika és valószínűleg nem is fog.
2018. dec. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Oké, ezek szerint mégsem vagyok "földönkívüli", amiért nem érdekel engem sem :D

Pont ma is a munkahelyen a kollégák beszélték h mekkora balhé volt, mert valami politikusok betörtek egy szerkesztőségbe, és amikor nem reagáltam, megkérdezték, hogy "Most szerinted ez nem durva?"

Én meg azt sem tudtam, miről beszélnek :D

2018. dec. 17. 21:09
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Pedig érdekelhetne. A te életedről is döntenek a parlamentben. Akik ugyanolyan emberek, mint te. Kár, hogy te ezt nem akarod belátni. Meg még sokan mások se.
2018. dec. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Engem se érdekel,nem nézek híradót,se Tv-t. De. Mivel netezek,így pl. tudom a mostani balhékat,az ilyen nagyobb dolgok érdekelnek,mert ha véletlenül történik valami,az rám is kihatással lehet.Érdekes módon munkahelyemen szinte csak én tudok most ezekről a dolgokról,őket hidegen hagyja,ezen kicsit meg vagyok lepődve,bár annyira nem,mert nekik az nagyobb jelentőségű hogy Mariska lefeküdt Pistikével.A jelenlegi helyzet pedig annyiból érdekel,hogy kezd idegesíteni a tüntetés,mert kezd elmenni nem valóságos irányba,kezd számomra nem hiteles lenni,főleg a pártokra gondolok.Még véletlenül se kell kormány váltás,mert a többi párt is ugyanolyan hazudós.
2018. dec. 18. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

13-as max a te èletedben,èn magam alakìtom az èletem,tanulni kell olyan szakmát ès teperni benne.

Az àtlag pont ezt vàrja mindig màs oldja meg.

2018. dec. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!